За цитрусите?

  • 351
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 527
Здравейте Simple SmileВъпросът ми е-могат ли да се ядат по време на кърмене цитруси?Знам че са алерген,но мисля да кърмя дълго време,означава ли това че докато кърмя не мога да ям никакви цитруси,дори и малко?До сега заради колики се лишавах от  повечето плодове  през лятото,но зимата идва ,и основните плодове са цитруси.А за шоколада?Не ям шоколад,но си позволявам бисквити с шоколад,което е почти същото WinkБлагодаря за отговорите   bouquet

# 1
Провери дали детето ти е чувствително към това, което ядеш. Не всички деца са . Аз ям всичко и това никога не се отразявало на сина ми. Кърмя 2г. и 2 месеца. Яж цитруси няколко дни и виж какво ще се случи.

# 2
  • Мнения: 3 926
Нищо в умерени количества не е вредно за кърмачката Wink ОЩе повече, че връзката м/у храненето на майката и това, което получава бебето не е нито доказана, нито отречена. ПРоблем е да даваш цитруси на детето, не ти да ги приемаш. И при това проблемът не е в самия плод, а в цитрусовото масло, което се изпръсква от кората (като белиш портокал знаеш как пръска). Така че внимателно измиваш цитруса, белиш, миеш пак и ръцете си и консумираш Grinning Да ти е сладко Grinning

Общи условия

Активация на акаунт