Каква е любимата играчка за спане и утеха?

  • 2 762
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 547
Любимото му нещо за спане и утеха е ръката на мама  Simple Smile
Има си едно плюшено мече, едно малко таралежче, много ги обича, целува ги за лека нощ, дава им мляко, стоят при него в леглото, обаче дотук. Не ги търси за игра, не ги носи навън, не ги търси за успокоение и въпреки всичките ми опити не заспива без да ме е хванал за ръката.  

# 16
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Любима му е всяка нова играчка - с нея заспива, с нея става. Иначе в креватчето му съм "пльоснала" една мека кукла - Дарко, която си стои там от бебешкия му период. Понякога и нея си я гушка...

# 17
  • Мнения: 3 886
На баткото до скоро спеше с около 20 тина плючени играчки покемони а сега от скоро е с 1 куче #Crazy.Малчо е с мечето от ейвън и един чувал за спане .Без тях не иска да легне #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

# 18
  • Мнения: 7 106
Има ли деца, които никога не са се привързвали силно към една определена? Би ми било много интересно да споделите  Hug


Има, моето  Laughing. Нито към предмет (одеало, кърпа и т.н.) нито към играчка.
Определено съм доволна, защото не ми се иска да изпитва някаква привързаност или зависимост от неодушевен предмет  Rolling Eyes.

# 19
  • Мнения: 2 978
Има една кукла- парцалена. Казва се Нана.
До скоро не се разделяше с нея и за секунда, сега само спи с нея, през деня не се и сеща.

# 20
  • където има любов
  • Мнения: 307
Ние спим с един голям Франклин,с една кукла Мими,понякога с книжка и ако през деня сме купили нещо ново-то също е в леглото.Съответно през нощта,когато реши ,че иска при нас на спалнята,започва едно лудо пренасяне на всичките играчки,защото без тях не ще.

# 21
  • Мнения: 4 915
Единствената играчка на Мариела, която постоянно да й е утеха, а допреди година - и приспивателно, е ...мама.  Mr. Green

Мени си интереса към играчките доста често. Мариела е доста шавръкливо дете и трудно задържа вниманието си към нещо определено за дълго време - от бебе изискваше и търсеше все нови и нови занимания и игри, които пък и бързо й омръзваха.

При Сияна май още е рано да се каже, но мисля, че като приспивателно ще служа аз още дълго, Laughing  а като играчка - кака й, и играчката, която тя благоволи да й остави да се занимава.  Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 938
Моята дъщеря има такъв любимец - едно нещо като бебе, нещо като куче, меко, с дрънкаща глава, не мога да го опиша какво е, но са неразделни. Имам голям проблем, защото от мъкнене навсякъде с нас е станало на парцал, но не го дава за пране. Ако след упорито облъчване от моя страна се съгласи да го изперем, стои до пералнята, докато не изключи, проследява процеса на простиране, проверява на всеки 5 минути докато съхне, а ако не дай боже междувременно трябва да излезем, вездесъщото ФИФИ (така се казва играчката, тя си я кръсти така, неясно защо) се слага в найлонова торба и се влачи мокро с нас. Умирам от ужас да не го загубим. Последният път баба й я назорила да го пере, т.е. не я изчакала да узрее за идеята, та опищя квартала и се наложи да го измъквам от пералнята и да го суша със сешоар, в следствие на което го изгорих. Такава драма настъпи, не ти е работа.
Наскоро една приятелка намери друго такова жЮвотно, но беше веднага разконспирирано и сега е обявено за "близначето" на Фифи и вместо резервен вариант, се уредих с 2 Фифита, за които да треперя.

# 23
  • Мнения: 5 577
Розова кърпичка, казваме и "нани". ГУши я да се успокоява, и като спи, и на ясла носим.  Crazy

Аз му казах, че е бебешко, а той "Мамо моля се, моля се, дай нани да цукам"  Hug

на мама е сладур.

# 24
  • Мнения: 3 886
Розова кърпичка, казваме и "нани". ГУши я да се успокоява, и като спи, и на ясла носим.  Crazy

Аз му казах, че е бебешко, а той "Мамо моля се, моля се, дай нани да цукам"  Hug

на мама е сладур.
МИ да право си е детето аз пък не мисля че е бебешко хуваво е това че детето се чувства спокойно всеено някой го закриля

# 25
  • Мнения: 5 393
Иво спи с една плюшена мишко-мечка(така я наричам,прилича на мишка, но има качулка и като я сложа  на главата и, прилича на мечка.)Но тя си е само за сън, през останалото време не се сеща за нея.

# 26
  • Мнения: 6 315
Имаше една панда, която непрекъснато гушкаше, даже не можех да я изпера, но се отказа от нея за 2-3 месеца. Сега ляга с 1-2 играчки и с мен. Май аз съм любимата играчка за спане и утеха. Напоследък си взима Сали и Майк в леглото (от Таласъми ЕООД) които са си му въображаеми приятели.

# 27
  • Мнения: 1 897
Любим му е един шарен парцален палячо, който е голям колкото него горе-долу.
Не заспива с него, но през деня го храни и му дава водичка, гушка го, слага го на гърнето...
Изобщо 'палячо' е любимата играчка.

# 28
  • Мнения: 1 416
Любимата играчка за спане и утеха е "миличкото байче". Неразделни са повече от година.  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 14
вече е почти на10 и все още продължава а спи с мечо.нормално ли е?

Общи условия

Активация на акаунт