Ще откривам магазин-помогнете

  • 19 984
  • 104
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 128
Ами в зависимост от квадратните метри, който имаш можеш да се ориентираш и кьм продажба на детски коли4ки и всякакви други детски аксесоари.......има хиляди неща ....

# 91
  • Мнения: 1 290
квадратите са 25 няма място за колички за съжаление Simple Smile
но има място за красиви аксесоари и играчки Simple Smile

# 92
  • Мнения: 622
Нямам време да изчета цялата тема, но ме интересува къде ще е магазина, какви дрехи(марка, възраст), а идеята за играчки и аксесоари е  newsm74
Успех в начинанието!

# 93
  • Мнения: 1 290
В подлеза на НДК, новооткрития Търговски комплекс НДК.Това е на мястото на бившото кино Мултиплекс.Първия магазин в комплекса.От 0 до 8-9 годишна възраст+играчки и аксесоари.Но откриваме на 1 декември.

# 94
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Еййй, умря Мултиплекса, а ? Тц, тц, тази Арена изби всичко останало......Сори за  offtopic

# 95
  • Мнения: 10 758
В подлеза на НДК, новооткрития Търговски комплекс НДК.Това е на мястото на бившото кино Мултиплекс.Първия магазин в комплекса.От 0 до 8-9 годишна възраст+играчки и аксесоари.Но откриваме на 1 декември.
Оооо, на 1-ви съм там Hug

# 96
  • Мнения: 1 290
карти с отстъпка - ще имате разбира се Wink предполагам до тогава ще са готови Simple Smile

# 97
  • Мнения: 1 290
ОТВОРИХ ГО! Simple Smile)за съжаление повече не мога да кажа защото става реклама. Дойдоха страшно много хора още първия ден и съм много щастлива!

# 98
  • Мнения: 10 758
ОТВОРИХ ГО! Simple Smile)за съжаление повече не мога да кажа защото става реклама. Дойдоха страшно много хора още първия ден и съм много щастлива!
Лелееееее, аз съм забравила ooooh!
Тия дни ще го посетя PeaceТи ще бъдеш ли там?

# 99
  • Мнения: 1 290
samo v subota me niama.Obezatelno kaji che si ot foruma.Az se kazvam Galia i shte sum bezkraino shtastliva da doidesh da razgledash Wink

# 100
  • Мнения: 10 758
samo v subota me niama.Obezatelno kaji che si ot foruma.Az se kazvam Galia i shte sum bezkraino shtastliva da doidesh da razgledash Wink
Няма проблем Peace
Само ми кажи работното време и къде точно беше магазина, че да не се връщам назад.И как се казва.
Ако искаш на ЛС, за да не звучи като реклама Peace

# 101
  • Мнения: 756
опитай mothercare -те са високо качество , хубави наситени цветове , ярки  - опитай теско , асда , които са по евтини , но са съшо високо качество - 100% памук и са до доста голяма възраст вкл и играчиките . За играчките определено early learning centre и toys 'r'us

# 102
  • Мнения: 46
здравейте мами- и аз имам подобен проблем .Кажете адреси на фирми вносители на детски дрехи от 0 до 10 год. и ако имате информация от къде точно се пазарува в турция ще съм ви безкрайно благодарна. Имам намерение да отворя детски магазин във варна и се нуждая от такава информация. предварително благодаря. Имам 2 дечица и времето ми е ограничена та затова ви моля за помощ.

# 103
  • Мнения: 2 037
здравейте мами- и аз имам подобен проблем .Кажете адреси на фирми вносители на детски дрехи от 0 до 10 год. и ако имате информация от къде точно се пазарува в турция ще съм ви безкрайно благодарна. Имам намерение да отворя детски магазин във варна и се нуждая от такава информация. предварително благодаря. Имам 2 дечица и времето ми е ограничена та затова ви моля за помощ.
Ако времето ти е ограничено и смяташ да се заемеш с нещо, в което нямаш опит, не виждам какво ще излезе.... И аз имам 2 деца, вече 3 магазина, обаче им посвещавам много време (и на децата, и на магазините, в това се заключва ежедневието ми.). Бавно в началото, за да не правя грешки. Вече съм доста веща! Няма универсално решение. Имаше скоро една подобна тема за отваряне на детски магазин с кредит, можеш да я потърсиш. И тук ще кажа, че много се ядосвам на хора, които чули, че много се изкарва с детски магазини, и те тръгват да правят. Реалността е друга.

# 104
  • Мнения: 155
Мога да ти предложа магазин ,5 кв ,в Надежда 2 ,обезопасен ,срещу Детска градина Дора Габе и до Фантастико ,собствен,наем 100 лв  и мога да ти съдействам за Детски играчки директно от вносител на супер ниски цени ,ако решиш обади се Simple Smile 836-96-91

Общи условия

Активация на акаунт