Проблем със цяло стадо съседи

  • 3 481
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 285
заради едно-две дошли кой знае от кое Долно *уйово семейства - недей да наричаш всичките си съседи "стадо"

Това е грозно  Sick
Първите хора, които видях да изхвърлят боклука си през терасата, бяха софиянци...

# 16
  • Мнения: 4 970
И аз бих се опирала да разбера  кой то4но си изхвърля боклука, а после да си кажа нещата в очите( тона зависи от настроението, в което ще ме хванат Twisted Evil).
Сещам се за една бележка, която мой съсед беше сложил преди време на таблото на входа:
"Уважаеми съседи, моля не хвърляйте храна върху колата ми.Тя се движи засега с бензин" Joy

# 17
  • Мнения: 963
В блок с повече от пет-шест етажа е невъзможно да се разбере кой си хвърля боклука през прозореца, момичета!  Close  Живея в 16-етажен блок и сигурно мога да преброя на пръсти съседите, живущи над пети етаж, примерно, които съм виждала някога въобще да си изхвърлят боклука в кофите.  #Cussing out
Иначе за бележките - преди време с познати мъдрехме едни плакати "Нашите деца играят в нашия боклук" (Картинката е ясна - блок, от който хвърчат торбички, а в бунището долу си играят дечица.)... Сигурно щеше да проработи поне малко (имаше много деца по това време в блока), но за съжаление така и не се стигна до реализация на идеята.  Tired

# 18
  • Мнения: 4 358
заради едно-две дошли кой знае от кое Долно *уйово семейства - недей да наричаш всичките си съседи "стадо"

Това е грозно  Sick
Първите хора, които видях да изхвърлят боклука си през терасата, бяха софиянци...

Подкрепям Peaceнаистина е грозно. Явно не си ходила в провинцията , за да видиш ,че там хората се грижат за градинката си. Явно нали са "селяни"си се грижат за "селската си идилия". Такава мръсотия и такива мизерници дето живеят с 20 котки примерно и осмърдяват целия блок без да им пука никъде другаде не съм виждала.

Просто хората са различни и това независи от това какво пише на акта им за раждане.
Приятен ден и не хабете нерви за незначителни неща  bouquet

# 19
  • Мнения: 500
На бележката,която напишеш(евентуално),ги питай не им ли е по-близо кофата с боклук на терасата,отколкото да отворят прозорецааа,да си хвърлят боклукааа,да го затворяяяят... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт