Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора
Здравейте на 35 Години и ми престои оплождане със донорска яйцеклетка но не знам колко се чака а затова нито колко струва ако някой има напретстава нека ми пише ликуващата ми лекарка е док. Ганева от клиниката на Щерев.не знам дали са добри във тази област            Благодаря ви предварително на всички които ще ми пишат . Пепа
Цитирай

София

Д-р Ганева е добра. Обсъди всичко с нея, най-добре ще ти отговори на въпросите.
От нас емоционалната подкрепа. Laughing
Цитирай

B HONDA CIVIC

Успех Пепа newsm10
Цитирай

Пловдив

Пепа,успех и от мен!
Цитирай

Успех Пепа, дано да ни зарадваш с хубави новини.
Цитирай

София

Успех Пепа, както Лали е казала, обсъди това с твоя лекар. А ние ще те подкрепим Hug Praynig
Мошеш ли да споделиш защо се налага донорска яйцеклетка.
Цитирай

Пазарджик

И аз мисля, че лекарката, която съм чувала, че е добра, ще ти обясни.
Виж и тези теми: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=15195.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=219193.msg4905222#new
Успех!
Peace
« Последна редакция: вт, 11 сеп 2007, 20:48 от Danidan »
Цитирай

Д-р Ганева е най-добрата лекарка ,която аз познавам. Правих ин витро при нея и от раз се получи ! А и като човек е прекрасна !  bouquet
Цитирай
Успех и от мен.А някой може ли да ми каже в кои случаи се налага донорство на яйцеклетка.
Цитирай

София

Успех и от мен.А някой може ли да ми каже в кои случаи се налага донорство на яйцеклетка.

Най- общо казано, когато е налице изчерпан яйчников резерев, или яйцеклетките са с лошо качество.
Разбира се и в много други сложни и комплицирани случаи.
Цитирай

София, Борово

Привет, Пепа!
В добри ръце си.
Желая ти успех и да се похвалиш скоро  bouquet
Цитирай

Привет от мен ! И при нас се проведе разговор за донорска яйцеклетка. В нашата клиника докторът ми обясни, че е възможно да ползвам яйцеклетки на момиче, което прави ин витро като мен или от момиче, което е готово да се стимулира заради пари. В първия случай подходящото момиче ми дава половината си яйцеклетки например десетина, а аз й плащам стимулацията. Такава е схемата.
Цитирай

Мила Пепа, искам да ти пожелая повечко кураж и успех, калианна ти е написала, какво ти предстои, цената от своя страна зависи от много неща като например цените и в самата клиника, това което на мен ми казаха е че процентът успеваемост е доста голям, така че струва си да опитаме Hug Peace
Цитирай

Искам само да добява, че първоначалният шок при съобщението за евентуално донорство е голям. И в двата случая - дали говорим за материал или за яйцеклетка. За мен е по-голям особено ако става въпрос за сперма на чужд мъж. Първото, което запомних от доктора ми е, че ако наистина искаме да успеем, трябва да сме готови на всичко. За целта са нужни здрави, пъргави и напористи сперматозоиди, съответно млади и здрави яйцеклетки. В противен случай това е една от причините, поради които ембриончето не се задържа - лош материал и крехка яйцеклетка. 
Цитирай

Калианна, Praynig Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 15 отговора