колко тоалетна хартия ползвате

  • 2 954
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Кажете моля.   Има една жена, която като ми дойде на гости и тоалетната хартия свършваа. Та винаги се презапасявам когато идва насам.   Много ме беше странно и реших да дебна... Laughing проверих, че на едно посещение отива половин топче от най дебелите. Та затова питам и вас. Не за друго ами току що ми се наложи да ползвам мокрите кърпички на децата, и в двата кенефа ролките са празни.

# 1
  • Мнения: 46 508
Ние, т.е. аз бая ползвам, първо, че съм пикла и често псещавам мястото, ами и за триене на ръце я ползвам. 1 топче на ден не стига от 2-платовата, от 3-пластовата за ден и половина свършва. Аз, мъжът ми и детето сме, значи двама  Mr. Green защото половинката почти не ползва  Laughing

# 2
  • Мнения: 1 671
Четиричленно семейство ползваме 4 ролки стандартни седмично.

# 3
  • Мнения: 2 401
Ние, т.е. аз бая ползвам, първо, че съм пикла и често псещавам мястото, ами и за триене на ръце я ползвам. 1 топче на ден не стига от 2-платовата, от 3-пластовата за ден и половина свършва. Аз, мъжът ми и детето сме, значи двама  Mr. Green защото половинката почти не ползва  Laughing

Аааа за брисане на ръце явно ще да е. Аз имам идеално бели кърпи в кенефите, обаче мацката действа по навик явно. И пак ми се вижда множко това половин топче.. Laughing

# 4
  • Мнения: 8 999
Реално вкъщи само аз ползвам /децата ги мия, мъжът ми използва най-много за едно-две бърсания дневно/ и една ролка се застоява по няколко дни. НОООО, дойде ли щерката на мъжа ми от първия му брак /тинейджър на 17 год./ една ролка не стига дори за един ден!!!! Не знам какво толкова бърше, но буквално тоалетната хартия се изпарява за часове.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
Знам ли колко?! newsm78 Мъжа го няма по цял ден, малкия е с памперси и няма общо с тоалетната хартия, та само аз оставам главен ползвател. Общо взето по ролка за два дни, по три като че ли не издържа.

# 6
  • Мнения: 1 311
Като че ли май само аз ползвам. За малкия мокри кърпички. През седмицата едно топче на около 3 дни. Събота и неделя - едно за двата дена не стига  Thinking

# 7
  • София
  • Мнения: 1 951
На един ден, по една ролка,Купуваме от Метро на големи стекчета,

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
доста.
Обичам да знам, че имам поне 4-6 ролки. А сега имам само 1 резервна... ужасТ  ooooh!

# 9
  • Мнения: 393
Не съм се замисляла точно за колко време свършва една ролка, ама като се застуди ползвам повече пиклива история  Embarassed

# 10
  • Мнения: 2 591
като ви чета........ аз съм направо цвете  hahaha няколко дни една ролка, ама точно колко не съм засичала, пък съм пикла от класа  Mr. Green.... винаги имам и запаси (в момента са 7 ролки hahaha)

# 11
  • Мнения: 2 211
Тричленно семейство - 4 ролки седмично.

# 12
Кажете моля.   Има една жена, която като ми дойде на гости и тоалетната хартия свършваа. Та винаги се презапасявам когато идва насам.   Много ме беше странно и реших да дебна... Laughing проверих, че на едно посещение отива половин топче от най дебелите. Та затова питам и вас. Не за друго ами току що ми се наложи да ползвам мокрите кърпички на децата, и в двата кенефа ролките са празни.
E това ако е тема,т.е. по-тъпа тема не бях чела,абе момиче защо пускаш такива простотийки?Защо не питаш жената,какво ти прави хартията,та ти свършва бързо като ти дойде на гости,вместо да дебнеш и да се чудиш!!! Laughing newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 4 294
Абе не съм си правила равносметка по колко тоалетна хартия изразходваме на ден.
Ние купуваме от Метро и винаги имам по няколко ролки, като видя че намалее, купувам пак  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 22 427
Представа си нямам по колко, защото купуваме големи опаковки от по 10броя, понякога сме купували и по-големи. Не съм засичала времето, за което свършват. Но горе-долу 1ролка за 2дена.

Общи условия

Активация на акаунт