наградите на MTV

  • 1 243
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Не се научиха тез да не вземат антидепресанти, а амфети примерно - щеше да рипа като зайче  Mr. Green
А по темата - Бритнито не е добре, оставете я - дано скоро се окопити и й мине

# 16
  • DE
  • Мнения: 967
Много харесвам Джъстин и Риана.
Бритнито(ще се изразя по-меко) ми е безразлична!
П.П. И не напразно Майкъл Джаксън обяви Джъстин официално за свой наследник!!

# 17
  • София
  • Мнения: 5 828
Обаче тая след Бритнито много гадно се бъзикаше, особено за децата й  Sick

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 267
Бритни...горката.Не изглежда никак добре, като замаена е, все едно не осъзнава какво прави.Изглежда,че маркира танца все едно е на репетиция. Толкова ли е вече зле? Не съм й фен категорично, тя е един типичен продукт на люпилнята за звезди на клуб Дисни .
Явно няма никакво чувство за реалността. Живеела си е в затворения свят на мениджъри, лични асистенти , изобщо-антураж. Незряла, неготова за живота. Какво стана всъщност-майка й я изтърва от юларчето ли,че извърши толкова глупости за 3 г.?

# 19
  • Мнения: 3 423
Не се научиха тез да не вземат антидепресанти, а амфети примерно - щеше да рипа като зайче  Mr. Green

Абе и тебе да те емнат на такъв
денонощен режим, и ти ще им се
молиш за повече от цунки за лека
нощ. Или за добрутро, например.
Не си ли учила за сесия, а? А?

# 20
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Ето защо Бритни не припкаше по време на изпълнението ! за да не си досчупи токчето



това е в самото начало на изпълнението и  Peace


http://www.youtube.com/watch?v=hrBHt9Li0NQ

Последна редакция: вт, 11 сеп 2007, 15:33 от Margaret (Brokenhearted)

# 21
  • Мнения: 15 524
Eто ви клипче от наградите !

И ето това ако не ви хареса качеството на предното Simple Smile


На мен лично много ми хареса как се представи Бритни ! Защо не и дадът малко мира тия критици се чудя ?!  newsm78


Леле направо побеснях #Cussing out.  Абе каква е тая долнопробна смръдла бе. Как може така да обижда Бритни и децата й и то на такова награждаване. Бритни трябва да я съди. Ебаси нещастницата  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 22
  • Bapнa
  • Мнения: 762


 
Не се научиха тез да не вземат антидепресанти, а амфети примерно - щеше да рипа като зайче  Mr. Green

Абе и тебе да те емнат на такъв
денонощен режим, и ти ще им се
молиш за повече от цунки за лека
нощ. Или за добрутро, например.
Не си ли учила за сесия, а? А?

Еми хубу де - тя се е помолила, ама не е взела правилните хапчета - това исках да кажа
Кой не е учил за сесия ....  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 3 576
Сега изгледах бъзиците на оная която излезе след Бритни - мнооого гнусно!!! Как може да си прави майтапи за сметка на дечицата?!! Абсолютна малоумница, както и сценаристите, които са й го измислили.
Забелязах, че някой от присъстващите VIP-ове съобще не се смяха на тъпите й шеги....

# 24
  • Мнения: 3 461
По CNN коментара беше, че Бритни е трябвало да си остане в къщи и да се научи да синхронизира устните си с плейбека.

# 25
  • Мнения: 236
Ето, вече всички говорят за Бритни. Пак е в топ новините. Върна си се на сцената жената, при това е по-обсъждана от спечелилите наградите. Всичко й е ОК.
Не съм сигурна, че всичко им е ОК, обаче, на авторите на злобните коментари. Не визирам само форума. Naughty

# 26
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Още едно доказателство !

Гледайте внимателно !

Общи условия

Активация на акаунт