За заплатите на учителите и стачката

  • 35 403
  • 1 062
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 380
Леле хора, гледам по Нова телевизия Милен Цветков и съм потресена. Shocked Това отношение на обществото и водещия в частност е унизително. ooooh! ooooh!

Какво означават въпроси "Като знаехте че заплатата е 230 лв. защо станахте учител?" #Crazy Sick Shocked Егати тъпанара прост! ooooh! Sick

# 1
  • Мнения: 4 585



Дзак. Добро утро, Ксения. Мразя се, когато мненията ни съвпадат.

# 2
  • Мнения: 8 459
СТрува ли си да коментираме Милен Цветков,който не е наясно със себе си, а се опитва да покаже,че е наясно с всичко останало. Sick

# 3
  • Мнения: 2 401
Не харесвам Милен Цветков, но част от работата му е за провокира, за да се видят различни гледни точки.
А какво му е на въпроса точно?

# 4
  • Мнения: 5 671
Ето защо авторитета на учителя е сринат до основи!И после, защо учениците  не уважават преподавателите си в  училище!Ми то медиите и обществото,като не оценят учителския труд,какво да говорим повече!

# 5
  • DE
  • Мнения: 967
Чакайте още десетина години и в един момент ще се окаже, че няма да има кой да учи децата ни!
Щото никой не ще да става учител!
За какво му е - ей такива простаци като Миленчо да се изказват неподготвени!

# 6
  • Мнения: 984
Дзак. Добро утро, Ксения. Мразя се, когато мненията ни съвпадат.
Joy Joy Joy
Трябваше да зададе и тези въпроси:
1. "А защо станахте лекар като знаете какви са заплатите, м?" Tired
2. А вие защо станахте професор като знаете какви са заплатите? Party
3. А ми ти, бе защо стана хамалин като знаеш какви са заплатите, пфу! Crazy

# 7
  • DE
  • Мнения: 967

Цитат
Трябваше да зададе и този въпрос: "А защо станахте лекар като знаете какви са заплатите, м?" Tired
А защо изобщо се родихте в България, като знаете какви са заплатите,а?

# 8
  • Мнения: 984
Чакайте още десетина години и в един момент ще се окаже, че няма да има кой да учи децата ни!
Щото никой не ще да става учител!
За какво му е - ей такива простаци като Миленчо да се изказват неподготвени!
Да, ама Миленчо е № 1 сред най-харесваните водещи! ooooh!

# 9
  • Мнения: 47 970
ами проблема не е в милен цветков, този въпрос го задават доста хора
никой не цени труда на учителите вече

# 10
  • Мнения: 2 180
Че къде заплатите са нормални? В коя сфера? Само работещите за себе си са добре. А за учителите мнението ми е малко по-различно - не мисля че са зле платени. С частните уроци дето дават, докарват много повече от месечните си заплати. Тъй че аман от оплаквания и чалъми!

П.П. Усещам, че темата ще завие в много неприятна посока.

# 11
  • DE
  • Мнения: 967
Че къде заплатите са нормални? В коя сфера? Само работещите за себе си са добре. А за учителите мнението ми е малко по-различно - не мисля че са зле платени. С частните уроци дето дават, докарват много повече от месечните си заплати. Тъй че аман от оплаквания и чалъми!

П.П. Усещам, че темата ще завие в много неприятна посока.

Повечето учители не дават частни уроци.
И според теб кое не е зле платено - 300 лв. нетна заплата?
И това на учител с 15 години стаж!

# 12
  • Мнения: 984

П.П. Усещам, че темата ще завие в много неприятна посока.

След като усещаш на къде "завива" що дразниш аудиторията? Правилно те питат и сега отговори, защото ти първа повдигна въпроса: 300лв. нормална заплата ли е? Или според отговора е в търсенето-предлагането?

# 13
  • Мнения: 2 180
Хехе, изобщо нямам за цел да дразня никого, казвам си мнението и честно казано много ми писна от браншови стачки.
300 лв. е нормална заплата за малкото часове които имат. Колко хора се скъсват по над 10 часа за подобна сума?

# 14
  • някъде
  • Мнения: 979
Абе ей,защитници,що не броите колко дни работят учителите,колко допълнителни вземат ,че и пари за дрехи #Crazy newsm78Пък всички учители не са от София,в дълбоката провинция 300лв е пара,дори за вас да е жълти стотинки.Пък егати рекета-ще провалим празника на децата,щото не ни давате всичко,което искаме ПАК!Всяка година са техните стачки!Кой стачкува постоянно?Само те ли са гладни?Коя сфера не е ощетена?А?Или другите не упражняват благородни професии?

Общи условия

Активация на акаунт