Не може да се изака

  • 1 187
  • 7
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 289
Коко от 2-3 не може да се изака - напъва се но не може. А обще не е акал май от 5.
Вече 3 дни му давам Дуфалака, опитах с термометър, днес с мушкато но той много протестира.
Вече не знам как да му помогна.
От вчера яде ориз+царевица - каша на Фризокрем. Останалите храни са изброени в дневника му.
Благодаря
Тръгвам че плаче.



# 1
  • Мнения: 301
Не му давай ориз на детето като е запечено. По-скоро пщре от круши на ХИПП или сини сливи, прасковата също действа разхлабващо.
Дуфалак знам, че се дава докато подейства, така, че се консултирай с педи и давай на колкото време ти каже докато се изакате.
Можеш да пробваш мъничко парченце сапунче омазано с кремче в дупето - при нас действа след 5 мин и сапунчето излиза първо  Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 2 658
вода от овесени ядки също деиства разхлабващо

# 3
zdr mami,i nie imame sa6tiq problem,ne mojem da akame no nai intersnoto e 4e ne sme zape4eni.akame samo s termometara prez den ob6to vzeto.mnogo mi e interesno za6to stana taka pripolojenie 4e sme samo na karma.dopredi aka6e po 5 6 pati na den.kakov da pravq za da aka sam a ne s termometara.

# 4
  • Мнения: 660
и ние сме само на кърма,но от 6 дена се пъни и се мъчи и не може да се изака,аз го изаквам с термометъра,бая изкарва,не е твърдо акото му но е по -гъсто определено,вече незнам какво да правя,на какво може да се дължи,мислех,че е от капките против колики Инфакол.ама сега съм ги спряла от 3 дена и пак се мъчи newsm78 newsm78
Ккво може да му давам за разхлабване на 40 дневно бебе?

# 5
  • Мнения: 660
zdr mami,i nie imame sa6tiq problem,ne mojem da akame no nai intersnoto e 4e ne sme zape4eni.akame samo s termometara prez den ob6to vzeto.mnogo mi e interesno za6to stana taka pripolojenie 4e sme samo na karma.dopredi aka6e po 5 6 pati na den.kakov da pravq za da aka sam a ne s termometara.
????????????????

# 6
  • Мнения: 1 672
Не му давай ориз на детето като е запечено. По-скоро пщре от круши на ХИПП или сини сливи, прасковата също действа разхлабващо.
Дуфалак знам, че се дава докато подейства, така, че се консултирай с педи и давай на колкото време ти каже докато се изакате.
 Laughing
Peace

# 7
  • Мнения: 276
щом казвате че децата не са запечени, защо ги изаквате с термометър? Има много теми за запек при деца на кърма  Shocked от какво ще се запече.....? Мойто също беше на кърма само  и акаше на 5-6 дена веднъж, но кашаво и не и се притеснявах, след като изчетох всички теми за запека  Grinning сега се захранваме и нещата са малко по различни. Според мен опитайте да изчакате няколко дни и ако децата се чувстват добре и не показват някакъв дискомфорт нямате място за притеснение. Пак казвам ако става дума за кърма, с АД не е така май Hug

Общи условия

Активация на акаунт