Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 септ. 2007, 15:22 ч.

Актуални ли са шлиферите?

• 7 603
  • 58
  •   1
Отговори
  • Пловдив
Здравейте!Имам едно въпросче за модата на шлиферите.
Актуални ли са изобщо или много отдавна са излязли от употреба?
Питам ,защото онзи ден си харесах шлифер в един магазин,но се страхувам да си дам  парите,защото мнооого отдавна не съм виждала да се носят такива,а не ми се иска да съм демоде.Ценя особено мнението на всеки един в този форум и ще съм благодарна на всяка една от вас,която сподели!

# 1
  • далече от морето
в една друга тема писах,че са модерни и то в трите основни дължини.още миналата година навлезнаха,но не толкова мащабно.сега виждам,че ги има почти на всякъде.и аз съм си харесала един черен,но нямаха моя размер.надявам се да докарат и ще ви го покажа  Wink

# 2
  • Пловдив
Не знам, ако е къс, втален, свеж цвят, може би бих носила. Но онези някогашните, дългите до земята, с подплънки на рамената, все едно шивачът е твой човек, не бих.

# 3
  • далече от морето
Не знам, ако е къс, втален, свеж цвят, може би бих носила. Но онези някогашните, дългите до земята, с подплънки на рамената, все едно шивачът е твой човек, не бих.

и да е от коприна-да пада тежко  hahaha такъв едва ли някой би носил в днено време.тези в магазините са модернизирани  Peace

# 4
  • Абсурдистан
Да, актуални са.

# 5
  • София
Миналата година си купих един с дължина до коленете, втален, с колан. Стои страхотно. Смятам и този сезон да го нося.

# 6
  • Абсурдистан
Миналата година си купих един с дължина до коленете, втален, с колан. Стои страхотно. Смятам и този сезон да го нося.
И аз си търся такъв, в цвят бордо.

# 7
  • Варна
Снимки, моля!

# 8
  • далече от морето

и аз,но такъв не намирам,единствено ярко червен,което не ми се нрави  Confused иначе оставам на черен

# 9
  • София
Моят е тъмнокафяв и го купих от магазин "Нико" на Графа. Нямаше тогава цвят бордо, само кафяв и черен.

# 10
  • близо до Витоша
май, да

# 11
  • Абсурдистан

и аз,но такъв не намирам,единствено ярко червен,което не ми се нрави  Confused иначе оставам на черен
Да и аз виждам само ярко червено, ама аз си искам тъмно бордо. Даже вече се чудя дали да не си взема кожен такъв. Поне от кожа съм виждала в такъв цвят.

# 12
  • далече от морето
аз търся разкроен,а от кожените само вталените ми харесват(то май не се водят шлифери)
този модел ми харесва много http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay … ZZ&rfnbr=3134 ако такъв намеря червен ...

# 13
# 14
  • близо до Витоша
аз търся разкроен,а от кожените само вталените ми харесват(то май не се водят шлифери)
този модел ми харесва много http://www2.victoriassecret.com/commerce/application/prodDisplay … ZZ&rfnbr=3134 ако такъв намеря червен ...

ааа,и на мен този ми харесва
а,аз си представях дълъг,до глезена,и се плашех Mr. Green

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт