Актуални ли са шлиферите?

  • 8 060
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Веднага, след като ти ми кажеш на чист български "шлифер", "кибрит" и други подобни думички  Laughing
Шлиферът е нещо по-различно.
Karimma , обичам те Heart Eyes Mr. Green

# 31
  • Мнения: 1 120
trenchcoat се казва найстина,но отидете в някой бг магазин и го кажете така.никой няма да ви разбере.не говоря само за средна класа магазини.в Бг ''шлифер'' е много обятна дума и служи за всички по-горе изброени  Peace

# 32
  • София
  • Мнения: 3 328
Веднага, след като ти ми кажеш на чист български "шлифер", "кибрит" и други подобни думички  Laughing
Шлиферът е нещо по-различно.
Karimma , обичам те Heart Eyes Mr. Green
Party

# 33
  • Мнения: 550
От всичко прочетено до тук-Благодаря ви момичета!Няма да се колебая повече и отивам в магазина!Харесала съм си един в бежаво или нещо такова май беше(после ще ги разгледам пак),дълъг е около четири пръста под коляното,леко разкроен е ,но за колан не се сещам да имаше. newsm51Благодаря ви отново!

# 34
  • Мнения: 1 540


Този е просто страхотен!

# 35
  • DE
  • Мнения: 967
Не знам, но на мен много ми харесват такива шлифери - тип хитлеристки!!! Laughing

# 36
  • София
  • Мнения: 3 328
Предчувствам аз как темата ще се обърне към монархо-фашизма и "Майн кампф" Joy

# 37
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Веднага, след като ти ми кажеш на чист български ...................."кибрит" ........................

Веднага - "драсни-пални-клечица". Mr. Green

# 38
  • Мнения: 4 053
Веднага, след като ти ми кажеш на чист български ...................."кибрит" ........................

Веднага - "драсни-пални-клечица". Mr. Green

сори,
ма не се стърпях и искам да ви разкажа в този дух,
как в Черна гора търсих да си купя бързовар,
и никъде не ме разбираха,до като не го нарисувах на една леля,
и тя ми каза:"аааа греяч за вода"  hahaha

# 39
  • Мнения: 401
Веднага, след като ти ми кажеш на чист български ...................."кибрит" ........................

Веднага - "драсни-пални-клечица". Mr. Green

сори,
ма не се стърпях и искам да ви разкажа в този дух,
как в Черна гора търсих да си купя бързовар,
и никъде не ме разбираха,до като не го нарисувах на една леля,
и тя ми каза:"аааа греяч за вода"  hahaha

 Laughing Joy

# 40
  • Мнения: 2 427
Хабсилютно!Тренч-а е на мода от поне две години и все още държи челните позиции.По този повод вчера си харесах един на Компания Италиана и се чудя дали да похарча главоломната цифра или да се въздържа в полза на едно страхотно вълнено палто на Лу Жо.
Този който видях вчера беше черен,втален, но леко разкроен в дължина,до коляното, със страхотен тесен ръкав,леко буфан в рамото.Много хубав.Обожавам английският начин на обличане.За мен такова нещо най добре стои с някой предизвикателен чорап отдолу.Нещо с дънки не го виждам,въпреки че може и с.

# 41
  • Мнения: 207
Daisy,много е елегантен и стилен  Grinning

Благодаря ти Мони, наистина е такъв    bouquet

# 42
  • София
  • Мнения: 3 328
Веднага, след като ти ми кажеш на чист български ...................."кибрит" ........................

Веднага - "драсни-пални-клечица". Mr. Green
А "шлифер"?  newsm53

# 43
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
май са актуални , но лично на мен нещо не ми допадат

# 44
  • Мнения: 4 733
 Имам един невероятен, пепел от рози. Не смея да го сложа Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт