It`s Raining Mеn! --> Немска тема № 44

  • 17 034
  • 281
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 314
Soprano, Herzlich Willkommen wieder!
Сърфи, при нас минават на 14 дена за жълтите торби

# 46
мистик, по повод ваканцията във Венеция. Провери ли фериен хаус на сайта на ТУИ. В околнотите на Венеция и то на брега имаше невероятно готини къщички zа седмичен наем под 250 евро . Миналата седмица ги гледах.
Провери как се каzва там провинцията, иzбери си датите и дай раzни готини критерии като да е до брега на морето ... и подобни и ще иzляzат някои готини оферти.
Тъпото е, че като искаде да се раzходите иz Венеция  ще ви се наложи да търсите паркинг, хубавото е , че ще имате сума ти стая и оборудвана кухня и спокойствие и иzбор на къде да zахванете   Wink

# 47
  • Мнения: 592
Добро утро,

аz докато до4ета старата тема, то тук ве4е 3 страсници иzписани.

 Wink

# 48
  • Мнения: 1 584
Не съм гледала филма, ходихме и ние да броим самолетите Crazy

Сърфи, при нас са кофи, тоест кофа - 1 голяма - и се изхвърля на 2 седмици. Общите боклучци (с био вътре) също на 2 седмици. В предната  квартира от бебето на съседите какви червеи се въдеха по памперсите  Sick Сега слава богу са затворени и не се напичат толкова и е по-добре.

# 49
  • Мнения: 3 423
О, нагли писателки, спрете се!

Не мога да не се изфукам. Помните ли
историята за ония 24 бутилки вино, дето
ни ги бяха нахендрили едни тъпунгери и
на всяка цена държаха да го платим, без
да сме го поръчвали? Цяла година пишат,
бришат, даже и до съда се оплакали от нас.
Както и да е. Загубиха делото. Наздраве!
Да знаете, ако някой ви научи адреса някак
и ви нахендри някаква стока, дето не сте я
поръчвали и не я искате, да не стоите като
мушмули, а да си гоните правата. Няма сила,
която да ви накара да платите. Дори и да ви
дадат на съд, няма как да докажат, че имате
поръчка. Риен, кво стана със свекито ти, сетих се.

А чомачко от днес тръгна на ясла. Накацаха го
разни непорочни девици, той предпочете русата,
разбира се, след мене и след едно камионче. Много
съм доволна от първия ден. На него също не му се
тръгваше. Единствено кафето, дето ми направиха,
не ми хареса. Стискайте палци да вървят нещата.

Как можах да забравя?! Сопрано, кво ти става, бре,
какво те води тъдява? Как си, що си, отдавна не сме
те чували, виждали. Разкажи нещо свежо! Наздраве!

# 50
  • Мнения: 3 423
Сърфи, жълтите кофи - винаги в сряда!

# 51
  • Мнения: 2 907
Лиска като изчезна, си помислих, че е станала нелепа жертва в магазина в Берлин тази сутрин  Laughing Заради разни шнепхен имало смачкани и ранени, въх Simple Smile Успокоих се, че Лиска е жива!
Днес по едно време последен регистриран член беше - лисалисева. Смях се.

# 52
  • Мнения: 3 521
Лиске, признай, че имаш втори акаунд. Ето казваше го Бамбито това, ама аз не вярвах, сега и мадам М. потвърди!
Честито за виното и за русата.

Мамка му и прасе, сега като чета при нас явно нещата нещо се сговняват - миналата седмица получихме писма от наемодателите, че жълтите сакове ще се събират 1 път месечно(!) и нямаме право да ги оставяме зад кофите(!!), където си седяха, а да си ги прибираме(!!!), където намерим за добре и вечерта преди голямото събитие да ги вадим на улицата. На всичко това и ще се стои покрит хоф за кофите и зелената площ пред жилището е разбита от 4 седмици, съответно детската площадке е напълно неизползваема Crazy . Май и ние ще се носим. Thinking

# 53
  • Мнения: 1 242
Мистичке, този мол АЛЕКСА е на Александърплац. Изобщо не се и притесних за Лиската. Тя ходи с усилие на изток.

Лиске, браво на вас! Така те харесвам! Но повече ме интересува друго. Винцето нали не трябваше да го връщате?
Може да се облажим с една хубава скрита бутилка и после да се нашльокаме с натресеното, а? Хвърлям ти ръкавица!

СопраноФ, Тома Неверни, добре си се повърнал! Пък дано този път бъдеш Тома По-верни. Mr. Green

Сърфи, да ти кажа честно, като му видя безумния рогашки поглед на Буш, точно това си мисля - това е човек, който минава през трупове, за да постигне желанието си. Колко хубаво би било и боклуците от политиката да ги изхвърлят. Веднъж месечно стига. Mr. Green

# 54
  • Мнения: 2 907
Аха, нали Мамунке, нали? Буш е престъпник, лишен от мисъл и хуманност. Гадина!

# 55
  • Мнения: 9
Здравейте,
ще ви бъда много благодарна ако ми помогнете с малко информация.
Предстои ми пътуване до Augsburg,за едно изложение в края на месеца.Какви са според вас най-добрите варианти за придвижване? Не намерих в интернет самолети до там, дали да предприемам полет до Мюнхен и оттам как.....???? Общо взето кой би бил най-разумния ,бърз и удобен вариант? каква е вашата препоръка за отсядане , за 2-3 дни става дума- Аугсбург или околностите,как варират цените?
Предварително благодаря на всички!

# 56
  • Мнения: 11 314
Джиджи,при всички положения ще ти е най-удобно със самолет до Мюнхен и после с влак.
От летището на Мюнхен има трамвай до централната гара, билети се продават от автомати, предполагам, че Аугсбург ще е с много влакове примерно през час.
www.diebahn.de е сайта на немските железници, където можеш да зададеш откъде докъде искаш да пътуваш и ще ти зададе влакове, автобуси и трамваи за връзки.

# 57
  • Мнения: 1 334
Djdj, трамвай няма, но има електричка която се казва S-Bahn. No 1 и No8. Летището им е последната спирка, така че просто се качваш на едната, и двете ходят до Централната гара. Билета до гарата е 9 Евро, после ще трябва да си купиш или от автомат билет, или от служителя на гише. От Мюнхен до Аугсбург е около час път, и има редовно влакове. После връщането е по същата схема.
Вечерница ти е дала уебстраницата, там всичко пише.

# 58
  • Мнения: 11 314
Djdj, трамвай няма, но има електричка която се казва S-Bahn.
Аз точно на тях викам трамваи. Нямат друг еквивалент на български или ... newsm78

# 59
  • Мнения: 9
Много ви благодаря, сега точно проучвам полетите  до Мюнхен.
А какво мислите за нощувките, каде да се насоча,трябва ли да резервирам предварително?
Благодаря Ви! Поздрави от България!

Общи условия

Активация на акаунт