Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

След като никой не ми отговори на темата, пусната преди два дена  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad, да ви попитам конкретно за два детски клуба в София. Засега се колебая между "Приказка без край" и "Моето гардже". Имате ли впечатления? А снимки от втория, че няма в сайта им? Blush
Благодаря ви!  Hug Hug Hug

Добавих и "Бъни" към дилемата. От "Моето гардже" се отказах по принцип.
« Последна редакция: ср, 12 сеп 2007, 16:37 от mili »
Цитирай

София

Доволна съм от "Моето гардже".Моята дъщеря е голяма де,сега ще е 1-ви клас,но през лятото нямаше какво да я правя и ходеше там доста честичко.Има къде да спят децата,но не съм влизала в стаята,т.к. моята не спи и не знам как изглежда.Взимат от съседното заведение храна и има и следобедната закуска.За разни занимания...силно казано,че ги има...по-точно,има ги от време на време,но за нас не беше основното точно това. Общо взето сме доволни.
Цитирай

София

Здравей!

Ние направихме нашия 4ти рожден ден в Детско Арт Студио НИК.
Беше много хубаво и различно.
Ето и линк към сайта на клуба - НИК.
 Smile
Цитирай

софия

Не мога да сравня, защото в Гарджето не сме ходили.
Много съм доволна от Приказката, макар да им направихме малко зулуми, персоналът беше страшно любезен и внимателен.
Цитирай

София

Здравей,
Преди 2 седмици дъщеричката имаше рожден ден и празнувахме в "Приказка без край". Мога да кажа, че останахме доста доволни, въпреки че след като направих резервация, доста се порових тук, във форума и естествено имаше доста разнообразни и противоречиви мнения. С едно на ум, отидохме да празнуваме и мога да кажа, че всичко си беше супер! Тортата, детското меню, храната за родителите. Най-вече бих искала да похваля феята, която поръчахме, защото искахме да има нещо по-различно, пък и малката е вече на 3 годинки и разбира. Значи, феята съумя да им привлече вниманието над 1 час, като имаше куклен театър, танци и разни игри-определено дечицата се забавляваха. самата зала за игри е доста голяма, има доста играчки и съоръжения. Самото клубче е пипнато и определено са вложени пари. Та това са моите пресни впечатления. по отношение на "Бъни", мога да кажа, че пък преди 20-тина дни бяхме поканени на рожден ден и също е приятно, но сравнено с обстановката на "Приказка без край" направо бледнее. "Моето гардже", също не ми допадна особено, има хубава тераса, иначе е едно такова малко и сбутано...ама определено има и доволни от партитата там.
но където и да отидете, желая весел рожден ден!
Цитирай

София

И в двете съм била канена като гост, не съм организирала парти там. Храната, организацията, интериорът и забавленията за децата бяха по - добри в "Приказка без край".
Цитирай

София

Аз съм много доволна от детски клуб "Моето гардже".Ако ти трябват техни кординати,мога да ти ги дам на лични.
Цитирай

София

Много, много благодаря на всички! Вече резервирах в "Приказка без край"! Живи и здрави, всичко да е наред, ще разказвам. Всъщност от всички изброени аз съм била само в "Приказката" и много ми хареса. Но, нали знаете, човек все иска да "опипа" всички възможности  Very Happy
Иначе, ако някой се рови из тази тема като информация, мога да препоръчам с две ръце клуб "Патета" в "Лозенец", където бяхме миналата година! Просто няма какво лошо да кажа - изключително местенце, но за по-малки деца все пак - до 4 годинки може би, защото е детишарско. Но е много красиво клубче!  Peace
Цитирай

софия

....... Тортата, детското меню, храната за родителите. Най-вече бих искала да похваля феята, която поръчахме, защото искахме да има нещо по-различно, пък и малката е вече на 3 годинки и разбира. Значи, феята съумя да им привлече вниманието над 1 час, като имаше куклен театър, танци и разни игри-определено дечицата се забавляваха. ........

сподели, моля те цените, ако ти е по-удобно, може на ЛС.
Цитирай

София

В  клуб Двете феи Фея/Палячо (едно и също лице е Mr. Green) е 70 лв за 1 час
Цитирай

гр. Пловдив

В  клуб Двете феи Фея/Палячо (едно и също лице е Mr. Green) е 70 лв за 1 час
И отделно се плаща наем на помещението и куверт на дете, така ли?
Цитирай

от скоро в Слатина

Аз бях скоро в Приказка без край на рожд. ден и ми хареса. Васи добре се забавляваше с каките. Имаше място за големите.

Така че реших да правим и нашият рожд. ден там. Вчера резервих даже часа. Оказа се че за 20 октомври вече имаше записани часове.

Иначе за една годинка празнувахме във Феите в Лозенец. Останах много доволна.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.