Клуб "Бъни", "Моето гардже" или "Приказка без край"?

  • 2 262
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 686
След като никой не ми отговори на темата, пусната преди два дена  Cry Cry Cry, да ви попитам конкретно за два детски клуба в София. Засега се колебая между "Приказка без край" и "Моето гардже". Имате ли впечатления? А снимки от втория, че няма в сайта им? Blush
Благодаря ви!  Hug Hug Hug

Добавих и "Бъни" към дилемата. От "Моето гардже" се отказах по принцип.

Последна редакция: ср, 12 сеп 2007, 16:37 от mili

# 1
  • София
  • Мнения: 1 078
Доволна съм от "Моето гардже".Моята дъщеря е голяма де,сега ще е 1-ви клас,но през лятото нямаше какво да я правя и ходеше там доста честичко.Има къде да спят децата,но не съм влизала в стаята,т.к. моята не спи и не знам как изглежда.Взимат от съседното заведение храна и има и следобедната закуска.За разни занимания...силно казано,че ги има...по-точно,има ги от време на време,но за нас не беше основното точно това. Общо взето сме доволни.

# 2
  • София
  • Мнения: 460
Здравей!

Ние направихме нашия 4ти рожден ден в Детско Арт Студио НИК.
Беше много хубаво и различно.
Ето и линк към сайта на клуба - НИК.
 Simple Smile

# 3
  • Мнения: 7 640
Не мога да сравня, защото в Гарджето не сме ходили.
Много съм доволна от Приказката, макар да им направихме малко зулуми, персоналът беше страшно любезен и внимателен.

# 4
  • Мнения: 26
Здравей,
Преди 2 седмици дъщеричката имаше рожден ден и празнувахме в "Приказка без край". Мога да кажа, че останахме доста доволни, въпреки че след като направих резервация, доста се порових тук, във форума и естествено имаше доста разнообразни и противоречиви мнения. С едно на ум, отидохме да празнуваме и мога да кажа, че всичко си беше супер! Тортата, детското меню, храната за родителите. Най-вече бих искала да похваля феята, която поръчахме, защото искахме да има нещо по-различно, пък и малката е вече на 3 годинки и разбира. Значи, феята съумя да им привлече вниманието над 1 час, като имаше куклен театър, танци и разни игри-определено дечицата се забавляваха. самата зала за игри е доста голяма, има доста играчки и съоръжения. Самото клубче е пипнато и определено са вложени пари. Та това са моите пресни впечатления. по отношение на "Бъни", мога да кажа, че пък преди 20-тина дни бяхме поканени на рожден ден и също е приятно, но сравнено с обстановката на "Приказка без край" направо бледнее. "Моето гардже", също не ми допадна особено, има хубава тераса, иначе е едно такова малко и сбутано...ама определено има и доволни от партитата там.
но където и да отидете, желая весел рожден ден!

# 5
  • Мнения: 2 211
И в двете съм била канена като гост, не съм организирала парти там. Храната, организацията, интериорът и забавленията за децата бяха по - добри в "Приказка без край".

# 6
  • София
  • Мнения: 1 951
Аз съм много доволна от детски клуб "Моето гардже".Ако ти трябват техни кординати,мога да ти ги дам на лични.

# 7
  • Мнения: 686
Много, много благодаря на всички! Вече резервирах в "Приказка без край"! Живи и здрави, всичко да е наред, ще разказвам. Всъщност от всички изброени аз съм била само в "Приказката" и много ми хареса. Но, нали знаете, човек все иска да "опипа" всички възможности  Grinning
Иначе, ако някой се рови из тази тема като информация, мога да препоръчам с две ръце клуб "Патета" в "Лозенец", където бяхме миналата година! Просто няма какво лошо да кажа - изключително местенце, но за по-малки деца все пак - до 4 годинки може би, защото е детишарско. Но е много красиво клубче!  Peace

# 8
  • Мнения: 7 640
....... Тортата, детското меню, храната за родителите. Най-вече бих искала да похваля феята, която поръчахме, защото искахме да има нещо по-различно, пък и малката е вече на 3 годинки и разбира. Значи, феята съумя да им привлече вниманието над 1 час, като имаше куклен театър, танци и разни игри-определено дечицата се забавляваха. ........

сподели, моля те цените, ако ти е по-удобно, може на ЛС.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 550
В  клуб Двете феи Фея/Палячо (едно и също лице е Mr. Green) е 70 лв за 1 час

# 10
  • Мнения: 6 206
В  клуб Двете феи Фея/Палячо (едно и също лице е Mr. Green) е 70 лв за 1 час
И отделно се плаща наем на помещението и куверт на дете, така ли?

# 11
  • Мнения: 479
Аз бях скоро в Приказка без край на рожд. ден и ми хареса. Васи добре се забавляваше с каките. Имаше място за големите.

Така че реших да правим и нашият рожд. ден там. Вчера резервих даже часа. Оказа се че за 20 октомври вече имаше записани часове.

Иначе за една годинка празнувахме във Феите в Лозенец. Останах много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт