Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Error
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора

Варна (разжалвана софиянка)

Искам да ви помоля да ми предложите добра очна клиника в София или направо доктор на когото имате доверие. Проблема е перде на окото, но си мисля, че ни лъжат, че е за операция, защото дори не са проверили колко процента е, а само са заявили цена 800 лв. Това се случва в Токуда. Та ако знаете за по-добро място или лекар ще съм ви крайно благодарна.   :bouquet:
« Последна редакция: вт, 11 сеп 2007, 23:53 от Пижулинка »
Цитирай

София

Пижулинка, аз ти препоръчвам моят очен лекар - д-р Кючуков, работи в клиника"Ден" и можеш да използваш направление. Честно казано имам голям проблем с очите си и съм му редовен пациент. Човекът е карал стаж в две от най-големите очни клиники в Европа, имах възможност да се убедя в качествата му. За съжаление, не знам как стоят нещата с перде на очите, но нищо не ти пречи да се обадиш и да попиташ. Ако ти трябва повече информация или телефони, пиши ми на лични и ще ти ги изпратя.
Цитирай

София

Аз съм доволна от д-р Топов. Препоръчаха ми го майките във форума, а сега и от собствен опит мога да кажа за него "ЗА". Ако искаш координати, пиши ми.
Цитирай

Варна (разжалвана софиянка)

Благодар ви ще пиша на лични.  bouquet
Цитирай

София

O4na klinika DEN se namira na yl.Rositsa 21 i e mnogo dobra.
Цитирай
kazvam se Nikolai Angelov i sam ot Burgas. Moga da ti preporacam za konsultacia d-r Konstantinov ocna klinika Den Sofia.Dasteria mi ima dalekogledstvo i vece hodihme pri nego za sega sme dovolni.
Цитирай
Нека и аз да помоля за малко помощ в тази сфера: опитвам се да издиря академик Петя Василева-национален консултант по офталмология и единствения академик в тази област у нас..Някой знае ли къде има тя частен кабинет и как да се свържа с нея? Благодаря предварително.
Цитирай
Преди време търсих очен лекар за приятелка.

Намерих координати на д-р Петя Василева в тази частна клиника:

МЦ ЗА ЗРЕНИЕ "ПРОФ. К. ПАШЕВ"
Управител: ПЕТЯ ИВАНОВА ВАСИЛЕВА, ПЕТЯ ИВАНОВА ВАСИЛЕВА
СОФИЯ
ул. Емануил Васкидович №51
Тел.: 945 42 01.

Записваха часове за около месец напред.

Аз също имам проблеми с очите. Докато бях бременна ми казаха, че ретината на лявото око е изтъняла от късогледството и имам нужда от лазерно лечение. Лекар от медицинска академия ми обясни, че техният лазер не работи и ми предложи да отида на преглед при него в Клиника Зрение и да си платя за лечението.

След раждането отидох, за да си взема ново направление за преглед . Изпратиха ме при д-р Нина Николова. Тя работи в Медицинска академия и в частна клиника Зора - Светлина в сградата на 7 ДКЦ.

Оказа се, че ретината ми се е разкъсала. Залепи ми я веднага. Не се наложи да плащам - с подходящо направление плаща Здравната каса.

Цитирай
Да допълня информацията. Клиниката вече е официално със статут на болница и имат сайт.
sobalpashev.com
Цитирай
аз препоръчвам проф. В.Танев. има частна клиника, намираща се на ул."Балша" 5 невероятен подход към клиентите и много прецизно работят с всеки пациент.
Цитирай

София

Аз първо бих попитала за дете ли става въпрос или за възрастен,но така зададен въпроса явно е за възрастен.От друга страна 800 лв. е добра цена,като се има предвид ,че една от добрите лещи е толкова,не включвам цената за операцията ,която се поема от ЗК ,почти навсякъде вече,дори в частните клиники Peace
Иначе бих препоръчала доц.Андреев,той е най добър в катарактите на родна земя,за Василева бих си помислила,това че е академик не я прави добър лекар,мое мнение Peace
Успех и ако имаш въпроси в тази област ,с радост ще ти отговоря Hug
Цитирай
Аз лично ходих при Академик Василева защото имах язва на роговицата. Не останах доволен.

Това беще преди две години.

Сега имам нов проблеми - изтъняване на ретината и катаракта на задна капсула.

Следващата седмица съм на операция с лазер в 7мо ДКЦ - от там съм доволен, могат наистина да ти обърнат внимание а не да те претупат като Василева.

Това че е академик не я прави добър лекар  bouquet
Цитирай

кварталът на богатите

Братовчедка ми се оперира в клиника ,,Вижън,,и е много доволна
Цитирай
moga da prepora4am o4na klinika vizus,tam sa strahotni,osobeno dr Chernodrinska
Цитирай

София, Бели Брези

проф.Танев, един от най-добрите в бг, поне за мен, работи заедно с друго светило д-р Гугучкова - клиника "Зрение", ул.Балша 5
д-р Кючуков, много добър специлист - клиника "Ден", много добро обслужване!
За клиника "Вижън" съм чела и чувала различни отзиви, аз съм положително настроена и в моята класация е на трето място, но не бих могла да препоръчам лекар, не познавам достатъчно добре работата на никой специлано.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора