Колко време преносихте???

  • 5 318
  • 35
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 42
 Tired Здравейте,притеснена съм и ви моля да ме успокоите.
Терминът ми беше на 4 септември, но явно бебчо е инат и не му се излиза.Преди няколко дни бях на система, но нищо не се получи.Лекаря ми обясни че е нормално, защото цикъла ми е много нередовен, закяснява ми поне с две седмици.От два дни усещам разтягане отдолу и сутрин като отида до тоалетна ми се зацапва бельото.Дано да започва вече, защото се много притеснявам.Моля ви споделете как беше при вас. Tired  Tired  Tired

# 1
  • Мнения: 1 602
Здравей!

Аз преносих 4 дни и после ми включиха система с Окситоцин, но реагирах веднага и сле 8 часа родих.
Нормално чакат около 10 дни преди да предприемат нещо. Успокой се, бебчето знае кога да излезе. За зацапването - може да ти пада запушалката/тапата/.
Пожелавам ти леко раждане и скоро да си гушкаш бебчето. Hug и да ни се похлиш като родиш.

# 2
  • Мнения: 1 207
Аз преносих с 5 дни.На 5-ят ден лекарката  ми каза,че почти няма води те са изтичали по-малко и плацентата е износена(май така се казваше) и понеже изобщо нямах скъсена шийка на матката и каза,чее ако ме включи на система най-накрая пак щяла да ме среже и родих секцио.Бях идеална според нейните думи за норм. раждане ама.... май прави се оказаха като ми казаха,че тази докторка натискала за секцио. newsm78

# 3
  • Мнения: 532
Здравей,аз родих на третия ден след термина ми,като терминът ми беше съвсем точен.
Аз също знам,че дори две седмици след термина се изчаква особено ако ти е бил нередовен цикъла.Не се безпокой,няма бебче останало вътре.Сигурно скоро ще дойде и твоят момент.
Успех!

# 4
  • Мнения: 1 671
Ако се съди по термина, с първото дете преносих 9 дни, с второто - 13.
Момче ли очакваш? Те обикновено са по-мързеливи.
Е, не ти е останало, пада ти тапата. До ден - два ще родиш!

Стискам палци всичко да мине леко и безпроблемно.

# 5
  • Мнения: 1 523
Първия път преносих 2 дни ,а втория-10.И двата пъти ми редизвикаха раждането със системи.
Стискам палци за леко раждане и здраво бебенце!

# 6
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз преносих 6 дена и до последно нямах никакви изгледи за скорошно раждане. Впоследтсвие родих със секцио по преценка на докторите, но не заради преносването.
Моят цикъл също беше много нередовен и терминът ми може да е бил по-късно. Peace
Леко раждане! Hug

# 7
  • Мнения: 2 677
Десет дни.
Същата работа - нередовен цикъл, объркан термин. В крайна сметка родих с предизвикано раждане.
Успех ти желая!

# 8
# 9
  • Мнения: 1 632
7 дни и то с второто и тръгнах по стъпалата нагоре надолу.Отидох в болницата без грам болки,включиха ме на системи в 21 часа и в 21;30!Леко раждане!

# 10
  • Мнения: 3 069
Моя приятелка преноси с 14 дни и случайно стана така, че родихме в един и същи ден.
Пожелавам ти леко и безпроблемно раждане мила Peace

# 11
  • Мнения: 306
Преносих една седмица и ми предизвикаха раждане, намаляли бяха околоплодните води!

# 12
  • Мнения: 261
Преносих една седмица и ми предизвикаха раждане, намаляли бяха околоплодните води!
И на мен ми предизвикаха раждане втория път след 10 дневно преносване.

# 13
  • Мнения: 766
Преносих 1 седмица. Знам че ти е много напрегнато  Hug
Леко раждане   bouquet

# 14
  • Мнения: 1 715
Peace с баткото, а малката се роди на термина

# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Точно 7 дни  Peace

# 16
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
14 дни.След това система с окситоцин-индукцирано раждане.

# 17
  • Мнения: 1 183
6 дена преносих  Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 1 074
Девет дни, можеше и още  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 469
И двамата се родиха три дни след термина.
Първия път раждането тръгна само.Вили се роди преносена.
Втория път предизвикаха раждането.
 
Желая ти леко раждане. Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 541
И аз се водех с преносване, поради нередовния цикъл, но гинеколожката при кояти ходех неведнъж ми беше казвала, че този термин не е правилен и да не се притеснявам. На всеки преглед ми казваше друга дата, според големината на бебето - всеки път с 10-14 дни разлика от термина.
И двата пъти родих нормално, с индукция, по документи - 10 дни преносване.
Пожелавам ти леко раждане! Peace

# 21
  • Мнения: 656
7 дни Peace

Пожелавам ти леко раждане!

# 22
  • Мнения: 4 473
9 дни преносих. Предизвикаха ми раждане.
Леко раждане ти желая! Hug

# 23
  • Мнения: 119
с първото бебе преносих 11 дни, а с второто - 14. и двата пъти терминът ми беше точен. не се притеснявай, но отиди в болница - на седмия ден след термина, те ще те приемат задължително. помни - бебето продължава да расте, така че ги изюркай не само да ти включат окситоцин (който на мен три пъти не ми подейства родоразрешаващо), а да действат - да отворят мехура, да слагат инжекция бусколизин (сори, не зная как се пише). в болницата ще ти е доста по-спокойно, защото всяка сутрин правят записи на тоновете, гледат те на видеозон (чийто софтуер е голям смях, моето бебе го предвиди да е 3,3 кг, а то се роди 4 горкото няколко часа по-късно), амниоскопия (доста неприятно нещо, но пък преценяват какъв е цвета на водите) - абе изобщо - отивай, понякога природата не си знае работата ...трябва да и се напомни

# 24
  • Мнения: 1 173
Преносих с 16 дни,родих без системи,просто бебето само си тръгна. Според доктора може да е било заради по-дългият период през който ми идваше цикъла - някъде през 34-35 дена.

# 25
  • Мнения: 111
Аз преносих 6 дни, тъкмо щяха да ме приемат в болницата на 7 - мия и малката принцеса взе че тръгна самичка - включиха ме на система, бях с 4 см разкритие и след два часа се появи на бял свят моето сладко съкровище! Леко раждане ти желая!

# 26
  • София
  • Мнения: 3 677
9 дни,но според мен,според доктора и според родилото се бебе- не е било преносено.Просто не съм забременяла тогава,когато те казваха

# 27
  • Русе
  • Мнения: 2 354
2 дни

# 28
  • Мнения: 447
Преносих 6 дни
Леко и безпроблемно раждане ти пожелавам  Hug

# 29
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 241
6 дни преносих. Не се безпокой, може да ти е объркан термина, но ходи на консултация /прослушване на тонове/ всеки ден.
Леко раждане и скоро да се похвалиш тук!  Hug

# 31
# 32
  • Мнения: 455
Аз преносих 3 дни и на 4-тия ми включиха система с Окситоцин.ЩОМ ЦИКЪЛА ТИ Е БИЛ НЕРЕДОВЕН-НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ!Терминът е нещо ориентировъчно за лекарите.Успех и леко раждане!  bouquet

# 33
  • Мнения: 645
Преносих 5 дни. Момченце. Когато се роди целият се белеше. Беше грозничък.... Simple Smile А сега е най - красивият мъничък мъж!
Успех! Леко раждане!

# 34
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
преносих 10 дни  bouquetУспех

# 35
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
Родих 5 дни след термина, бебето само тръгна, но ми сложиха системи, за да ускорят процеса.

Общи условия

Активация на акаунт