Колко време преносихте???

  • 5 294
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
 Tired Здравейте,притеснена съм и ви моля да ме успокоите.
Терминът ми беше на 4 септември, но явно бебчо е инат и не му се излиза.Преди няколко дни бях на система, но нищо не се получи.Лекаря ми обясни че е нормално, защото цикъла ми е много нередовен, закяснява ми поне с две седмици.От два дни усещам разтягане отдолу и сутрин като отида до тоалетна ми се зацапва бельото.Дано да започва вече, защото се много притеснявам.Моля ви споделете как беше при вас. Tired  Tired  Tired

# 1
  • Мнения: 1 598
Здравей!

Аз преносих 4 дни и после ми включиха система с Окситоцин, но реагирах веднага и сле 8 часа родих.
Нормално чакат около 10 дни преди да предприемат нещо. Успокой се, бебчето знае кога да излезе. За зацапването - може да ти пада запушалката/тапата/.
Пожелавам ти леко раждане и скоро да си гушкаш бебчето. Hug и да ни се похлиш като родиш.

# 2
  • Мнения: 1 207
Аз преносих с 5 дни.На 5-ят ден лекарката  ми каза,че почти няма води те са изтичали по-малко и плацентата е износена(май така се казваше) и понеже изобщо нямах скъсена шийка на матката и каза,чее ако ме включи на система най-накрая пак щяла да ме среже и родих секцио.Бях идеална според нейните думи за норм. раждане ама.... май прави се оказаха като ми казаха,че тази докторка натискала за секцио. newsm78

# 3
  • Мнения: 532
Здравей,аз родих на третия ден след термина ми,като терминът ми беше съвсем точен.
Аз също знам,че дори две седмици след термина се изчаква особено ако ти е бил нередовен цикъла.Не се безпокой,няма бебче останало вътре.Сигурно скоро ще дойде и твоят момент.
Успех!

# 4
  • Мнения: 1 671
Ако се съди по термина, с първото дете преносих 9 дни, с второто - 13.
Момче ли очакваш? Те обикновено са по-мързеливи.
Е, не ти е останало, пада ти тапата. До ден - два ще родиш!

Стискам палци всичко да мине леко и безпроблемно.

# 5
  • Мнения: 1 523
Първия път преносих 2 дни ,а втория-10.И двата пъти ми редизвикаха раждането със системи.
Стискам палци за леко раждане и здраво бебенце!

# 6
  • София
  • Мнения: 4 585
Аз преносих 6 дена и до последно нямах никакви изгледи за скорошно раждане. Впоследтсвие родих със секцио по преценка на докторите, но не заради преносването.
Моят цикъл също беше много нередовен и терминът ми може да е бил по-късно. Peace
Леко раждане! Hug

# 7
  • Мнения: 2 677
Десет дни.
Същата работа - нередовен цикъл, объркан термин. В крайна сметка родих с предизвикано раждане.
Успех ти желая!

# 8
# 9
  • Мнения: 1 632
7 дни и то с второто и тръгнах по стъпалата нагоре надолу.Отидох в болницата без грам болки,включиха ме на системи в 21 часа и в 21;30!Леко раждане!

# 10
  • Мнения: 3 069
Моя приятелка преноси с 14 дни и случайно стана така, че родихме в един и същи ден.
Пожелавам ти леко и безпроблемно раждане мила Peace

# 11
  • Мнения: 306
Преносих една седмица и ми предизвикаха раждане, намаляли бяха околоплодните води!

# 12
  • Мнения: 261
Преносих една седмица и ми предизвикаха раждане, намаляли бяха околоплодните води!
И на мен ми предизвикаха раждане втория път след 10 дневно преносване.

# 13
  • Мнения: 766
Преносих 1 седмица. Знам че ти е много напрегнато  Hug
Леко раждане   bouquet

# 14
  • Мнения: 1 712
Peace с баткото, а малката се роди на термина

Общи условия

Активация на акаунт