Пак няма какво да облека ...

  • 5 279
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 313
В София няма какво да се облича, а за Бургас  Joy

# 61
  • Мнения: 63
Аз пък не съм така. Дрехите ми са на един рафт и 3 закачалки, докато на мъж ми са на 3 рафта и 2 гардероба със закачалки. Ако някой е вманиачен на тема пазаруване това е той. Даже почна вече и на мен да ми купува дрехи, че той е претъпкан. Онзи ден се прибра от командировка в Лондон с два куфара, а тръгна с един  Laughing преливаме от дрехи, а като дойде уикенда любимата му реплика е - Днес къде ще ходим да пазаруваме  Laughing На мен ми е приятно да пазарувам, но избирам бързо, почти не пробвам и с 3- 4 магазина изчерпвам желанието си, не бих могла цял ден да се мотая, да разглеждам, да питам, да пробвам, уморява ме и ми е досадно.

Къде го намери тоя мъж? Казвай бързо!  Joy  Joy  Joy

  bouquet

# 62
  • Мнения: 376
Ох, и аз имам гардероби  и шкафове с дрехи /някои са стари, но носят емоционален заряд...как да ги изхвърля  newsm78/ и като трябва да излизам настава голямото чудене и затова винаги закъснявам защото не мога да реша какво да облека  Thinking
А финанси все няма за постоянни покупки, купувам само необходими неща, които мога да съчетая, но проблема е как да се разделя със старите си дрешки, които така или иначе не нося  ooooh!

# 63
  • Мнения: 5 228
Само аз ли имам какво да облека?  Laughing Преди години вечно бях така, но не ми се е случвавло от много време. През последните години си купувам само хубави и качествени дрехи, които харесвам много и знам със сигурност, че ще нося. Покупки от типа "не ми стои добре, но ще отслабна", "нямам с какво да го нося, но нищо" вече не правя. Купувам само дрехи, които много ми харесват, чувствам се добре в тях и съм сигурна, че ще нося. Гледам да са в цветова гама и материи, които биха подхождали на други неща в гардероба ми. Винаги има какво да облека и да се чувствам добре в него.

# 64
  • Мнения: 2 716
Много трудно си избирам дрехи и още по-трудно се решавам да си ги купя.
Хресах си една рокля и докато се реша да я купя...продавачката каза: "продавах ги преди една година "  ooooh!

# 65
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Много дрехи....А все няма какво да облечете........ Stop
Значи не сте били по магазините дълго време..... При мен поне е така..Задам ли си горния въпрос
значи е време за shoping smile3513
И винаги купувам неща в комплект.Блуза + панталон.....Пола + блуза.......Рокля+обувки....
Така де, поне като купиш, излизаш и...... цялата си гот от главата до петите....Нали?

# 66
  • Мнения: 668
Позната история  Laughing
Отварям гардероба, стоя, взирам се, мисля и накрая решавам, че ми трябва нещо ново, защото съдържанието на гардероба вече не ми харесва, така е откакто се захлади, защото лятото си напълних гардероба с дрехи... а за новия сезон имам само 2, 3 нови блузи и дънки, останалото е от миналата година. Миналата седмица обикалях магазините, за да си напазарувам дрешки, но нищо не ми хареса  newsm78 затова, докато си харесам нещо ще си ходя с миналогодишните и ще се чудя какво да облека.

# 67
  • Мнения: 948
А най-трагичното е, че онзи ден Мариана (2г 6м), застана пред собствения си гардероб, въздъхна тежко, и направи моята физиономия за "няма какво да облека!"  Crazy Мъжът ми падна под масата от смях.

А аз как да обясня на малката кифла, че аз в 9-ти месец, просто наистина няма какво да облека, а тя да не ми се прави на голяма  Joy

Мисля, че е генетично, тоест.

# 68
  • Мнения: 125
Редовно си купуваам нови и нови дрехи,обличам ги по 2-3 пъти и вече не ми харесват.Такива сме си ние жените.... Peace

# 69
  • Мнения: 946
Напълно познато  Rolling Eyes редовния ми номер да се вайкам какво да си облека.Обаче на мъжо хич не му е като започна да църкам като ще ходим някъде казва "егати гардероба се пука от дрехи тя пак нямало нещо"  Laughing

# 70
  • Мнения: 401
а направо полудявам когато  мн бързм  и трябва веднага да излизам -точно тогава да не мога да реша какво да сложа  #Cussing out

# 71
  • Мнения: 444
И аз  Sad
по обясними причини  preggo

# 72
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Само аз ли имам какво да облека?  Laughing Преди години вечно бях така, но не ми се е случвавло от много време. През последните години си купувам само хубави и качествени дрехи, които харесвам много и знам със сигурност, че ще нося. Покупки от типа "не ми стои добре, но ще отслабна", "нямам с какво да го нося, но нищо" вече не правя. Купувам само дрехи, които много ми харесват, чувствам се добре в тях и съм сигурна, че ще нося. Гледам да са в цветова гама и материи, които биха подхождали на други неща в гардероба ми. Винаги има какво да облека и да се чувствам добре в него.
И аз така.  bowuu

# 73
  • Мнения: 1 906
...
но проблема е как да се разделя със старите си дрешки, които така или иначе не нося  ooooh!
Ако намериш решение на проблема - сподели  ooooh!.

# 74
  • Мнения: 5 317
И аз вечно нямам какво да облека. Mr. GreenПри мен проблема е,че бързо ми писват.

Общи условия

Активация на акаунт