Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Алтернативна медицина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
От един месец лекувам дъщеря си с хомеопатия,но какво се слу4ва?Гнойни сливици-лекувам с меркурий 200Ц осем,девет дни и когато острото състояние се овладее  и давам др.хомеоп. за сливиците.И отново  ангина.Така месец и все не можем да продължим с  др. ле4ение.Ако някой може да ми даде съвет,моля.
Цитирай

София

А какво казва хомеопатът ти по въпроса?
Цитирай
За съжаление нищо успокояващо ме.Каза 4е ще 4акаме да овладеем острото състояние,но още 4акам.Не казвам, 4е ефект няма,защото преди това беше постоянно на АБ И 38 температура,а сега ,ако не погледна гърлото й няма как да разбера,4е е болна.Просто искам да знам на някой слу4вало ли му се е подобно нещо,нормално ли е толкова време да сме така.С хомеопатия се лекува ме от скоро.
Цитирай

Нещо не разбирам... май има объркване на понятията, поне както го описвате. Това по-скоро ще да е обостряне на Хроничното състояние, а не Остро състояние.
Цитирай

От един месец лекувам дъщеря си с хомеопатия,но какво се слу4ва?Гнойни сливици-лекувам с меркурий 200Ц осем,девет дни и когато острото състояние се овладее  и давам др.хомеоп. за сливиците.И отново  ангина.Така месец и все не можем да продължим с  др. ле4ение.Ако някой може да ми даде съвет,моля.
смени си хомеопата. Не може 1 месец да се лекуват гнойни сливици...
Цитирай
Така ми каза хомеопатката,4е лекуваме острото състояние,а то наистина е хрони4но,същност и аз ве4е незнам.
Цитирай

Така ми каза хомеопатката,4е лекуваме острото състояние,а то наистина е хрони4но,същност и аз ве4е незнам.

Наистина потърсете истински хомеопат.  Peace
Цитирай
Да, бих я сменила,но в Ст.Загора това е най-добрата.Поне такава ми е информацията.Ако някой знае добър нека да каже.Благодаря ви.
Цитирай
Става дума за д-р Марияна Райчева.Благодаря ви.
Цитирай

Става дума за д-р Марияна Райчева.Благодаря ви.

Най-добрата и истински хомеопат в Ст. Загора е Мария С. ... изпратих Ви координатите и на Лични. Успех и споделете после как върви лечебния процес.  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.