Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 септ. 2007, 14:52 ч.

Знаете ли какво е "дръгел"?

• 1 768
  • 6
  •   1
Отговори
 ... марка автомобил, която паяците прибират ежедневно  Mr. Green
 Под прозореца на местоработата ми минава изключително натоварен булевард. Щъка ежедневно паяк. Понякога гледам... Интересна ми е реакцията на хората които хем си оставят колите там знаейки че ще им ти вдигнат, хем като видят че колата я няма вдигат скандали. Моля, ще ми обясни ли някой защо паяците взимат само дръгелите, а лъскавите возила ги подминават. От доста време наблюдавам и ей Богу, не видях една точилка да приберат... Знам ли, в Сф или в други градове може би не е така...

# 1
  • в страната на чудесата
Май отговоа на въпроса и излишен.ЛЕсно е да се досети човек защо лъскавите колици не се докосват в нащта нищо не подозираща подкупна държавица.
А си пипнал,а си останал без кожа Whistling

# 2
  • Süd
На мен са ми прибирали лъскавият, служебен автомобил паяците. Доста кофти го бях стопирала до едно посолство Blush .

# 3
Ето, значи можело...Ама това май не в Бг , нали  ooooh!

# 4
Моят офис също е на място, редовно ошетвано от паяците. Но тук шетат наред - и дръгели и лъскавки колици Wink!

# 5
И аз съм от Бургас. На моя булевард не е така. Дай на лична, че ми стана интересно.

# 6
  • Süd
Ето, значи можело...Ама това май не в Бг , нали  ooooh!

Баш в БГ - на гърба на английското посолство Laughing .

Иначе тук ме глобиха 15 евро, защото съм оставила колата на 5 м. от спирка, а отстоянието било мин. 7м. Хем се върнах, още докато тоя тип вадеше квитанциите(бях от отсрещната страна на улицата за дюнери).  Mr. Green

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт