Спешен въпрос относно дълбока рана

  • 818
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 277
Здравейте момичета,
преди малко се спънах навън и се проснах сериозно на асфалта  Cry Сега като погледнах какво е положението и направо  Shocked На едното коляно раната си е доста дълбока  - досега такава не съм имала, а само охлузвания. Вече изхарчих почти едно шишенце с кислородна вода. Кажете какво друго да направя, за да не се инфектира мястото. Страх ме е от инфекции, защото един приятел си изпати с червен вятър (еризипел) от едно нищожно охлузване. Дали да ходя до джи пи- то да ми бие някаква инжекция или ще е прекалено от моя стана...  newsm78  То пък и едва ли ще е добре, защото бебеправим и не знам изобщо дали може да ми слагат такива инжекции...

# 1
  • София
  • Мнения: 1 339
Според мен се консултирай с лекаря си поне. Ако раната е по голяма може и да трябва шиене ( или лепене) и тогава вероятността от замърсяване е по-малка. От опит на коляното имах такова чудо два дни от страх от шиене не отидох на третия бях там обаче вече било късно за лепене то се беше позатворило и си ми стоя мног години на буца. А и се виждаха песъчинки под кожата ми, които аз не съм могла да изчистя

# 2
  • Мнения: 1 877
Мила,не се притеснявай!Мисля,че кислородната вода е достатъчна...,но ако се шашкаш толкова,най-добре отиди да те види лекар все пак!

Общи условия

Активация на акаунт