koкоши трън

  • 7 453
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
здравеите, да ви попитам някои слу4айно да се е отървал от кокоши трън по краката
прбвала съм какво ли не ве4е ми се newsm45.

# 1
  • Мнения: 1 877
А какво по-точно си пробвала?

# 2
  • Мнения: 16
ами като по4неш от мазила от аптеките до горене в болницата с те4ен азот след изрязване и ги горя ве4е 6,7 пъти.

# 3
  • DE
  • Мнения: 967
Единият вариант е да отидеш да ти изгорят с течен азот,
а другия да идеш в аптеката и да си купиш Hühneaugen -
прилича на лак и се маже върху кокошия трън.
С такова ми паднаха всичките!

# 4
  • Мнения: 16
и това съм пробвала но не става моите са много големи, Embarassedутре пак сам в болницата да ги горят та дано ве4е паднат newsm17 благодаря все пак.

# 5
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 223
пробвай с обикновенна готварска сол  Hug

# 6
  • Мнения: 16
как по то4но се прави с готварска сол?

# 7
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
има една мазилка на Др. Шол. помага много.

иначе съм чела, че се разчопля и се слага 1-2 кристалчета калиев перманганат, слага се лепенка. така докато изгори.

аз също имах над 10, третирах с мазилката на Др. Шол. много съм доволна.

# 8
Появата на образувания като кокоши тръни и брадавици е свързнана с отслабване на имунната система. Добре е заедно с процедурите по горене и мазне със препарати да вземаш укрепваши имунитета препрати също и витамини, за период от няколко месеца. Когато организма стане достатъчно силен той също ще започне да се бори и горенето може да даде желания резултат. На мен ми изчезнаха от 3 изгаряния, през 3 последователни седмици, но взимах доста витамини. Simple Smile успех!

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 409
това със солта става

# 10
  • Мнения: 16
мерси за инфото това на др.Шол не сам го пробвала утре си го взимам  bouquet

# 11
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 223
как по то4но се прави с готварска сол?
натъркваш мястото със солта и поставяш още сол на марля или памук и лепиш на мястото със анкерпласт или нещо подобно и така преспиваш , правиш го няколко поредни нощи и ще се избавиш от тази напаст  Hug

# 12
  • Мнения: 16
сношти спах с солта  но преди това накиснах краката и изрязах тръните  Embarassedдо дъно дано по бързо се избавя от тия гадости

# 13
  • Мнения: 524
С пчелен клей, бях дете и не мога да ти дам повече инфо. Преди да легнеш слагаш парченце, отгоре лепенка, на сутринта - махаш, така докато изчезне. Успех.

# 14
  • Мнения: 93
Като беше малък брат ми беше пълен по ръцете със кокоши тръни.Майка ми започна да му дава "Рибено масло"от него му минаха и след това не се появиха пак.На мен преди няколко месеца ми излезнаха 2бр.Започнах да пия Рибено масло и изчезнаха сега ми излезе на друго място и пак започнах да го пия.Почти на изчезване е.Дано ти помогне и на теб.

Общи условия

Активация на акаунт