Отговори
# 15
  • Мнения: 98
ЧЕСТИТИ РОЖБИ НА АНИРИ, ВАЛЕНТИЯ, САМИРА И ВЕСЕЛА /дано не пропускам някого/

Брей, какъв валеж от бебоци! А до скоро всички се оплакваха, че нямат тапи, води и прочие екстри... Значи и при нас, очакващите с трепет, има някакъв шанс  Mr. Green

Скъпа Basilisk, възхищавам ти се на куража и мирогледа - на това, че приемаш целия този процес така естествено и неделимо от законите на природата. На мен, да си призная честно, всичко ми се струва адски сложно. Може би, защото нямам никакъв опит и защото очаквам някакви грандиозни работи да се случат - първо в родилния дом и после - в живота ми. Пожелавам си да приема нещата като теб и да не се тревожа излишно Sunglasses

# 16
  • София
  • Мнения: 771
На много нови мами имам да честитя.

Честита радост на Илиана, Палечка, Анири, Весела, Валенсия, Самира, Дудуланка!
Много радост да ви носят малките същества.


bravy, ЧРД на таткото!

Хекси, честита ти племенница. За Аптамила, няма защо да се колебаеш. По принцип всеки педиатър е завербуван за определено адапте и си настоява за него, независимо какви са нуждите на детето.  С Аптамил определено няма да имаш проблем със запек. Дани съм го гледала с Аптамил и не е имал запек през живота си.

# 17
  • Мнения: 518
Запис Hug
Честито на обебилите се мами и от мен   bouquet  bouquet  bouquet
В момента съм в такова емоционално състояни, че не мога да ги изброя всичките #Crazy
След малко ще си пия Хикс Преп-а и се почва 1 нон стоп дежурене в тоалетната Sick

# 18
  • Мнения: 98
Прощавай, Саморасличе, какво е това Хикс-преп?  newsm78

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 145
Честито и на Анири, Самира, Валентиа, Весела и Дудуланка-здрави и щастливи дечица !
Честита племеница и на Хекси!
Аз се завърнах от лекар, тоновета на бебо са ок. Ако не родя до понеделник ще ме вземат в болницата!
Чао

# 20
Честито на всички вече мами!   bouquet
Дано се възстановят бързо и да е спокойно и безгрижно детството на техните слънца Simple Smile Flutter
На тези, които чакат с нетърпение великото събитие - успех и късмет! newsm10
Исках да попитам - Защо пък такова странно заглавие има днес темичката!??! Нали не смятате, че е задължително с парички да се подхожда към процеса на раждането? Озадачена съм! #Shocked smile3556

# 21
  • Мнения: 27
Честити  ,бебоци  на  всички    и  леко  раждане  на  останалите  и  по малко  колики  на  всички  .СЕПТЕМВРИЙСКИЯ  ОТБОР  ДНЕС  МНОГО  СА Е  УВЕЛИЧИЛ   УРАААААААА!!!!!!!!

# 22
  • Мнения: 1 896
evilpolly,
и мен нещо ми се чини, че заглавието издава едно лекомислено отношение към корупцията в здравната система, ма нейсе! докато пъшкат и напъват мамите, няма кой да ти мисли за заглавия.
Аз днес прекарах половината ден в опити да си запиша временно джи-пи във Варна, та да взема от НЗОК няква част от сумата която ще платя в Майчин дом, нали тъй и тъй ми се полага. Обаче такова разкарване, бедна ви е фантазията направо - баси уж говорим на едно гише да се вършат тия работи, ми аз целия град обиколих, сто пъти ме връщаха насам-натам, висях по опашки и ми дигаха нервите. Пишман станах че въобще се хванах да се занимавам, а детето ми се напиша от зор горкото в студа, щот цял ден го мъкна напред-назад като предмет и няма къде да го заведа до тоалетна. Добре че поне моя мехур е държелив засега.

Кво ще кажете за:
"Напъвай, септемврийска мамо, че иде твойто щастие голямо!
Не е нещо супер, ама да има за асортимент, че много бързо ги изписваме.

Последна редакция: ср, 12 сеп 2007, 19:21 от basilisk

# 23
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
ЧЕСТИТА РОЖБА И НА ДУДАЛАНКА!  bouquet  bouquet  bouquet
ДА РАСТЕ ЗДРАВА , ЩАСТЛИВА И С МНОГО КЪСМЕТ В ЖИВОТА МАЛКАТА ЖЕНЯ! Hug Hug Hug

Не зная какво става с Мила Мими, но виждам, че днес е рожденичка!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИЛИЧКА!  bouquet  bouquet  bouquet
Желая ти да си най-щастрливата жена, майка и съпруга!   bouquet  bouquet  bouquet
Бързо възстановяване и много скоро да си при нас! Hug  Hug Hug

Последна редакция: ср, 12 сеп 2007, 19:29 от liudmila73

# 24
  • гр.Хасково
  • Мнения: 1
Честито на Весела, Самира, Валентия и Дудуланка, много радости да им носят рожбите им.

Саморасличе, с теб май утре ще имаме сходна съдба, успех ти желая. Леко раждане и на всички, които им предстои.

И да не забравя пак да честитя на Хекси племенничката, много е хубаво така, заедно ще израстнаст.

# 25
  • София
  • Мнения: 6 242
Ей, успях да ви изчета. Два дни нямах нет, се ядосвах и нервих, чак преди малко дойдоха да го оправят. И естествено веднага в бг мама се лепнах. Laughing Добре, че мъжо е разбран. Wink

ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМИ, няма да ги изброявам да не пропусна, гледам, че за 2 дни доста бебчета са се появили. Искам и аз вечеееее. Продължавам да си имам болки, да видим бебо кога ще се появи. Поне успях да изпера и изгладя всичко, легълцето е послано, балдахин, чаршафи, чувалче, всичко готово и чака беб.

# 26
  • Мнения: 453
Четири пъти честито за новите мамчета   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet!

Току-що ми хрумна да си измеря обиколките и съм зашеметена от резултата: обиколка на корем - 127 см!!! Мисля, че това е нейде около републиканския рекорд! А под тази титанична окръжност си представете ханш от 105 см!!!
Гледам да не се показвам в обществото, че съм тема на коментари, доста съжалителни май. Но на мен не ми тежи чак па толкоз търбуха. Почна се и с "ама ти още ли не си родила". На хората, които са ми симпатични отговарям нещо шеговито-мило. Несимпатичните режа. Примерно, те: "Още ли няма бебе?", аз: "Ей го, подава се, излиза, дръж!!!"  Laughing

Инче, ти колко време откара без тапа? На мен днес ми падна. Ей, разбрах какво е да ти падне тапата, нали предния път ми я изтръгнаха ръчно!

Утре ще ходя да си купувам обеци, че при тез размери е безпредметно да купувам други труфила. Пък и имам тайната надежда след разходката да родя, 13 е прекрасно число! Grinning

Не променяйте заглавието на темата, култово е! Grinning

# 27
  • Мнения: 1 896
Не променяйте заглавието на темата, култово е! Grinning

Да, нали? Нещо като "Сто кила ракия давам, само да те притежавам"!  Mr. Green

Много ясно че няма да го променяме, ние си говорим за следващите заглавия.
 Grinning

# 28
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Кукле, миналата седмица, вече има към 7 дена.

# 29
  • Мнения: 99
Честита бебка и на Дудуланка!!! Да е много послушна и много да ви радва!!!

Заглавието го измисли една от мамите, когато обсъждахме тарифите за раждане, но чак сега му дойде  ред!
Мами в продавалника има един слинг, ако някоя иска: http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=100377&cat=10

Ваня тъкмо те мислех днес че и ти зачесна някъде и ще ни изненадаш, а то причината в нета...
Къде са новините за другите мами от днес...
Успех на раждащите утре!

Общи условия

Активация на акаунт