Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
здравейте майчета,
и аз да попитам нещичко. От няколко дни все ми се вие свят, а причина за това не намирам. Ходих и на лекар и той не откри нещо нередно , а проблема си стои. Абе много странно, вече това почва да ме притеснява. Споделете ако сте имали подобен проблем как сте го решили.
Цитирай

София

гади ли ти се?
някакви болки във врата, или да те боли ухо?
Цитирай

Русе

а кръвното как е? моето е ниско и понякога при рязко ставане ми се завива свят Rolling Eyes
Цитирай

Има ли вероятност да си бременна? Thinking
Цитирай
благодаря ви за въпросите момичетата. искам да ви отговоря на тях. Нямам вероятност да съм бременна, макар че симптомите ми са като за бременност, а и това гадене. Естествено това ми беше първата мисъл, но го отхвърлих след като теста е негативен. Незнам появам да мисля че може и да е от нерви ама знае ли човек.
Цитирай

загубено

Аз имах доста време,чак започна да ми писва.
Всичко си беше наред,иследванията перфектни.Кравно,нерви....така казаха лекарите.Чак скенер за хипофизата правих.
Излезе щитовидната жлеза.
Цитирай

Горно нанадолнище

От две години ги имам същите симптоми и ако знаеш на колко лекари съм ходила , направо ми се зави още повече свят, а пък как и повръщам-ужассссссссс #Cussing out Накрая се оказа, че е от нерви- нарушена вегитативна нервна система и от там получавам вестибуларни кризи и се поддържам с малка доза Антилепсин Rolling Eyes Ако го спра ужасията пак се появява-виене на свят, като че ли се намирам в лодка и повръщане+глъхнене в ушите newsm78
Цитирай

София

благодаря ви за въпросите момичетата. искам да ви отговоря на тях. Нямам вероятност да съм бременна, макар че симптомите ми са като за бременност, а и това гадене. Естествено това ми беше първата мисъл, но го отхвърлих след като теста е негативен. Незнам появам да мисля че може и да е от нерви ама знае ли човек.

начи врата не те боли? пий повече сладки течности. отиди на невролог!
Цитирай

При шипове във врата се получава сетовъртеж но ти си отиди и на доктор все пак.Успех Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.