АЙКО - мошеници и грубияни !

  • 103 851
  • 138
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2
Държи се с персонала на магазина, студено, като му покаже, че такива номера пред него няма да минат - отношението се променя.
Но в този магазин, ако си любезен ще те направят на дул.
Все си мисля,че когато си клиент трябва да се държиш с персонала учтиво както и те с теб!!!То е въпрос на възпитание де......
Аз поне работя с клиенти и когато аз съм клиент знам, че ако се държа като темеруд,ще се държат така и с мен!!!
Тук в София всички хора са много изнервени и вечно с претенции/в последните години е доста засилено/.Стават грешки навсякъде и вечно ще има някой недовелен...Но да мислиш постояно какво лошо може да стане е това не го разбирам....

# 121
Аз да ви кажа  че винаги е проблем в човешки фактор!!!!!! Може би не толкова лоша самата Верига от тези магазини обаче хора като че ли не толкова компетентни!!!!!!!!! Аз пък купих оттам един плат и те ми казаха че широчина на него е била 2,60 м и естественно шивачка изчислила колко ще ми трябва за такава широчина плат. Обаче се оказа после че е бил на 3 м и в края на краща остана ми половина от това което купих!!!!!! А пък плат не е бил никак евтин!!!!!!!!! И така сега се чудя какво да правя с 4м плат....  newsm78

# 122
  • София
  • Мнения: 2 227
... И така сега се чудя какво да правя с 4м плат....  newsm78
Какво си уши от него?

# 123
  • Мнения: 3 641
Още по-вече ми се затвърждава мнението за тази фирма, съжалвям,че има много разочаровани Confused

# 124
  • Мнения: 815
...

Искам да попитам Люта чушка - пиперлийка какво е станало с тяхната кухня, има ли някакъв резултат, искрено се надявам да е положителен. Rolling Eyes
Не съвсем. Смениха 1 стъкло и завинтиха 1 вратичка. Раздутия и обелен плот и вратичката на миялната, която също се разду си останаха за наша сметка макар, че "под секрет" ми казаха, че монтажниците са сгафили... Tired


......
Регистрирай си рекламацията в техния регистър съгласно ЗЗП.....Питай патило Mr. Green
Как? Wink
Ами отиваш в магазина и направо им искаш регистъра за рекламации /длъжни са по закон да го имат/, там си вписваш претенцията, а най-добре си опиши страданията отделно и ги приложи, че са само едни миниатюрни графички. От този момент нататък си броиш 30 дни, в които трябва да ти се разреши проблема - ако не стане - КЗП. Щото иначе винаги могат да се правят на разсеяни - както и се е случило и да не можеш да докажеш че си правила рекламация.

В регистъра трябва да се отразяват и телефонните обаждания.

# 125
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 73
Не че искам да ги хваля, но да кажа и аз моята случка. Преди 2 години купихме от тях детска стая. При монтажа се оказа, че липсва ключалка за чекмеджетата (от тези като на офисните бюра). Предложиха да оставят модула разглобен и след 40 дни щяла да дойде от Китай. Отказах и го сглобиха така, а самите монтажници рекоха, че ще пуснат рекламацията. Вече бях прежалила ключалката, когато след 20-тина дни се обадили вкъщи на мъжа ми и дошли да я сложат. Така че лично аз съм доволна.   

# 126
  • София
  • Мнения: 1 196
Aз също съм от доволните. Купила съм си почти всички мебели оттам. Последното което купихме беше гардероба на децата. Бяха объркали един от кашоните за което видяхме по късно. Обадихме се по телефона и веднага ни го изпратиха. Използвала съм и услугата монтаж. Там пък ми дадоха безценни съвети за това как да си поддържам мебелите.

# 127
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 318
Учи българина на вежливост и внимание към клиента - мисия невъзможна.

Има опити Айко да бъдат купени от една австрийска верига, дано чужденците им влеят малко нежност и галантност в главите!

# 128
  • Мнения: 1 152
Вече повече от месец чакам доставка на гардероб - имали проблеми с производителя в Германия - бля, бляяяя. На тези германци не им се работи ли, а Аико ми прибраха 50 % капаро и сега си чакам цяло лято.... #Cussing out

# 129
  • Мнения: 2
Зравейте и от мен....поредният потребител който до живот ще помни покупката си в мебелен магазин АИКО...от  Околоврастен път ,гр.София....след десет годишно отсъствие от България,разбира се два пъти годишно за ваканциите съм се прибирала,реших и аз като всички уважаващи се българи да поспестим с моя съпруг които е чужденец и да направим основен ремонт на жилиштето ни в София и естествено да го обзаведем с мебели които поне в близките 20 години ще ни радват окото...а и ще изненадаме приятно родителите ни....тъи като по наш обичай жилището се освещава...всички ще  се съберем и после ще отскочим за 3-4 дни до красивото ни черноморие....наехме фирма за ремонта,всичко по план...коректна и точна...три дни по магазините за оглед на мебели....диван от “Лабиринт “ си капарирахме за хола...разтегателен кръгъл диван от “ZONA“ за малката детска стая и ето идва ред на спалнята и на голям гардероб за антрето...  Останах за две седмици сама и  ми допадна приятно ПРОМОЦИЯТА  в--АИКО-реших да капарирам .... Спалня“ЕМОЦИЯ“ която вклучваше-пет крилен гардероб,ъглов гардероб,двукрилен гард. и две нощти шкафчета и спалня(без матрак и подматрачни рамки)... тъй като цената и беше 3130лева...а за гардероба да дойда идната седмица, неговата цена беше около 1550 лв...след мъничко лутане открих един кунсултант и реших да капарирам спалнята коята  излъчваше неописуем ефект върху мен в този момент не само че ме караше да бъда нетерпелива идните 45 дни..толкова ми казаха че ще трябва да изчакам за доставката от консултантите от АИКО...седнах на мястото за клиенти срещу консултанта и докато го разпитвах и за матраците  погледат ми се спря вав плакатите спускащи се от тавана---“ВСЕКИ ВТОРНИК И ЧЕТВЪРТЪК  ОТСТЪПКА В АИКО“......със усмивка попитах -Нима ...Вярно ли е?...Отговорът беше ..-Да....,но днес сме ПЕТЪК....тогава гласно си изказах мнението –Жалко....иначе ще мога да си капарирам и големия гардероб за антрето... Sad ..А колко ще ми е отстъпката за спалнята попитах аз...около 300лв.. и нещо...а за гардероба ..около 100лв. и нещо...в деиствйтелност не помня точно но го имам на дукоментите...но сам в рамките...Повярваите ми очите ми светнаха...помислих си охххххоооооооооо     тук е като в чужбина в крак сме със германците и австрииците...съпругът  ми ще бъде приатно изненадан  като му съобща довечера по Skype новината... Stuck Out Tongue ... Grinning ... Stuck Out Tongue ....в този момент консултантът беше мъж името не зная  се опита да ми влезе в положение и каза че ще се консултира с мениджарката или  не разбрах добре ...но по главен от него...доиде млада жена около 30-36год.изрусена видимо в домашни условия вързана на опашка отзад коса...погледна надменно и каза..:- Не може.... Rolling Eyes ...ДНЕС Е ПЕТЪК.... Grinning ...и си замина....за отговорничката фразите:::ДОБЪР ДЕН....ИЛИ....ЛЕК ДЕН ....НЕ СЪЩЕСТВУВАШЕ...ОТНОШЕНИЕ КЪМ КЛИЕНТИТЕ  Е НЕ НУЛА А МИНУС ЕДНО 8O  8O  8O ...консултантът ме погледна и смъмри -Тежък ден.... ама мен това не ме интересуваше,както и да е...аз казах че за мен това са си 400 лв и толкова ми струва ламината в едната стая и нищто не ми пречи да дойда във ВТОРНИК...и отново на глас попитах :-Защо във Вторник и Четвартък?Нали семейните са почивка във Събота и Неделя...а тои ми отговори:-Ами точно де.През седмицата са си на работа хората.... 8O  8O  8O  8O  8O .....Дойде ВТОРНИК всички приятели казаха че сам постъпила правилно защото сумата е значително фрапираща...както се изрази мама и за покупката и за отстъпката...тя е с пенсия около 200лв...отидох вав АИКО и капарирах и спалня “ЕМОЦИЯ“ със която се видях след 60 дни вав ИСТИНСКА НЕЗАБРАВИМА ЕМОЦИЯ и гардероб  “ПЕРЛА“ с три броя огледални врати,плазгащи се....страхотен е .....И ТОИ ОСТАНА НЕЗАБРАВИМ .....искам само да допълня  спалнята я купих за 2826 лв,със отстъпката а гардероба 1349 лв също със отстъпката....  Sunglasses ...помолих ги след като ги поръчвам заедно,плащам заедно бих желала и да си ги получа в уречения ден след обаждане от тяхна страна лице също заедно...да се дооточним за кой ден да бъде доставката която е БЕЗПЛАТННА....да доида да си доплатя и да реша дали доставката ще ми бъде до входа или до 7 ят етаж ....само за комплекта спалня ми поискаха около 460 лв..а за гардероба не попитах...СКЪПО МИ СЕ ВИДЯ...позваних барзичко на сестра ми,а тя ми каза....-А не лека полека сас асансъора....не им ги давай  сте се справим сами....а пак и сигурно сте имаме късмет със някой съсед да ни помогне...много са...аз работя за 400 лв...цял месец и имам две деца...11год и 7 месечно бебе...а в момента сам само със детските....и не само аз ...информираи се за минималната и средна работна заплата  тук ми, каза тя...Така и постъпих отказах,отказах и монтажа в последствие тъи като мъжът ми пристигаше и щяхме да си ги сгобим сами както преди  години,когато правихме обзавеждането си на къщата ни в чужбина и си сгобявахме по сащия начин мебелите и гардеробите закупени бих казала на мъничко по ниски цени... Grinning ...но ще кажете КАЧЕСТВОТО?????ами    не бих казала че в момента за тези пари получих качество...даже са сигурна че се “прецаках“..а за монтажа ми поискаха  съответно...около 350 (за спалнята)+около 160(големия гардероб)....общо 510 си помислих(или 8 % от цената на покупката) + 480 за качване  +?за  гардерода....АМИ ТОВА СА СИ ПАРИ ,..... 8O  8O  8O  8O  8O ...никой не иска да го правите  безплатнно но дайте нормални цени...за нормалния българин....нали ние сме потенциалните клиенти на нашия ПАЗАР...ИЛИ ЧАКАТЕ БАЛГАРИ КОИТО ЖИВЕЯТ ОТ ГОДИНИ В ЧУЖБИНА...,НО ДА ЗНАЕТЕ И НИЕ СИ ПРАВИМ СМЕТКАТА...И НА НАС НИКОИ НЕ НИ ДАВА ПАРИ КАТО ПОДАРЪК,И НИЕ РАБОТИМ НА ЗАПЛАТА..... Sunglasses ...както и да е след трийсетина дни отидох до АИКО да си доплатя поръчката и да ги уведомя че ми се налага да пътувам до чужбина и след две седмици като се върна ще уточним датата на доставката....върнах се отново в АИКО всичко беше наред след ден ще ми доставят поръчката.... Grinning  Grinning  Grinning ...бях наистина щастлива...греех като сланце...мебелите пристигнаха,позваниха 15 мин .предварително...доставчикът се учуди че двете сами ще се справим..разтовари ни мебелите...предупреди ни за огледалните врати да ги пазим..разписах документа че сам получила стоката и ни пожела лек ден...но нищо не броихме....а и едва ли щях да  се сетя да попитам за цоклите на гардеробите.....както и да е....абсолѝтно всички пакети се побираха в асансъора и изклѝчение на трите огледални врати и двете рамена на голямия гардероб...общо пет качвания до 7 ми етаж Grinning  Sunglasses  Grinning ...справих ме се...страшен екип сме...не ни трябваше товарен асансъор какавто НЕПРЕМЕННО изискваха от АИКО ..8O ...имах две седмици до голямото гости...бързо със едното рамо на спалнята отидох до магазина за ламинат да си порачам ламинат във сащият цвят...монтаж след четири дни...хората действително ми влязоха в положение...(само спалнята ми беше останала на самоновелираща се замаска)..подът е готов ....,денят отново Петък ,  след обяд пристига мъжът ми и помислих си аз...– Ако  успеем да се справим до вторник ще ни останат и два дни да си нанесем багажа и да напазаруваме и във Събота да посрещнем свекъра ,свекървата,майка ми ,сестричката ми със семейството и..и още едно приятелско семейство... Simple Smile ..и  във Четвъртък всички се прибираме отпуската ни свършва..........да ама не.... Laughing ...ъгловият гардероб го сглобихме първи...за разгрявка... Grinning ...подхванахме двукрилния....ииииииииииии......неоткриваме ЦОКАЛА......окей..не можем да го видим оставихме го за по -късно...Барза работа срам за маистора... Grinning  Simple Smile  Grinning  Grinning ...нека сглобим петкрилния...и виждате ли пак неоткриваме ЦОКАЛА...АМА ТОЗИ ПЪТ НЕ Е ЕДИН МЕТЪР А 240 СМ дължина.... 8O  8O  8O ...окей нека да почнем сас трикрилния във антрето...ами виждате ли...във една найлонова торбичка всичко заедно,тъи като изглежда хората са бързали и не им е оставало време да сортират винчета и гайки и не са сметнали за нужно и схема да сложат за сгобяването ,и за точното разстояние  на сантиметрите за монтиране на НЕ маркираното дъно и таван на релсите .....и познаите  как да си регулирате  колелцата...ама пък защо ли???? Grinning ние българите сме родени творци....ще си го РАЗГАДАЕМ..... 8O ....ей...сигурно много са били пренатоварени... Grinning ...какво да се прави ще отидем да направим рекламация в АИКО в късните следобедни часове....кой е казал преди мен че хората там че са некомпетентни???...НЕ Е ВЯРНО...АЗ ГИ ПОПИТАХ ЗА СХЕМА ЗА КОЛЕЛАТА И РЕЛСАТА МЛАДОТО МОМИЧЕ МИ ДАДЕ БРОШУРА НА ВСИЧКИ ГАРДЕРОБИ “ПЕРЛА“...една такава хубавка,лъскава,със  МНОГО гардероби... Grinning ...хубава РЕКЛАМНА брошура..мисля че когато си избирах гердероб много добре  я разгледах...и даже бих казала че мога и да я скицирам... Grinning ..но вътре няма схема за сглобяване на РЕЛСИ И КОЛЕЛА...помолих я да извика някои по компетентен...и в това време пристигна позната  мениджерка ...няма от нейна страна лѝбезните фрази...изглежда жената е ангажирана защто ли да ги учи...???......защо ли изобщо  и досаждам...при моята тревога за липсата на цоклите  тя отговори отидете в РЕКЛАМАЦИИ... схема нямаме,,,да сте си порачали монтажисти...и нали така е модерно сега в БГ...вдигаш телефона БЕЗ да се извиниш и почваш неотложен 2 мин.разговор.. 8O .,но нали е шефка....поисках да снимам колелата на мострите “НЕ МОЖЕ“ остро отсече тя...отново три мин.разговор,отново без фразата“ИЗВИНЕТЕ ЗА МИНУТКА“ 8O  8O  8O ...ние простичките клиенти платили им 4000 лв.можем да почакаме... Grinning ...нали няма каде да ходим...както и да е....вече напално бясна от нанесената обида и безхаберие на тази бих казала БЕЗ ЕЛЕМЕНТАРНО ВЪЗПИТАНИЕ жена отидохме в отдел РЕКЛАМАЦИИ...двамата господа казаха че ще изпратят лице да провери във Вторник след обяд...дали в действителност липсват цоклите или не можем да ги открием....попитах,не може ли да отидем сега и после ще го върнем...не може такава била практиката...схема ми даде за гардероба Перла,каза ми и за сантиметрите...2.5 см за дъното и 0,5 см за тавана....познайте дали щяхме сами да си ги налучкаме..... Rolling Eyes потвърди цените на монтажа и  в случай че установят липсата на цоклите,едва ли не на нас с мъжа ни е до такива тъпи бих казала шегички...ще поръчат други (от 15  до 30дни се чака) КАКТО НА ЗАПАД :–каза той, след като ме чуха че разговарям на ненски със съруга ми,както и да е върнахме се в къщи...завиждах му че не можеше да разбере грубите и унизителни отговори на жълто изрусената им мениджърка с леко мазничка коса,отно прибрана на опашка... Grinning ...младото девойче което само не знаеше какво прави там и не различаваше СХЕМА ЗА МОНТАЖ  И РЕКЛАМНА БРОШУРА... Grinning ....и двамата господа от отдел РЕКЛАМАЦИИ  ето виждате ли:може да чакате за цокал и 30 дни...ако си платите днес за монтаж може да го имате в Петък...тогава аз им отговорих в Петък не мога не съм в София(нали по план трябваше да отида до провинцията за майка ми)...-Ами тогава сте видим какво може да се направи в Четвартък...но ПЪРВО СИ ПЛАТЕТЕ ПЪК ПОСЛЕ ЩЕ ВИДИМ.... 8O  8O  8O .обясних на краткоко на съпруга ми и той каза ...“НЕ“...да си ходим ще си направим сами цокал....на тези хора не давам и стотинка повече....ТАКА И НАПРАВИХ МЕ....но за наша изненада цокала на двукрилния гардероб го открихме между мисля два от рафтовете много добре пакетиран,,,, Grinning  за което се ИЗВИНЯВАМЕ на АИКО....но за наше съжеление на големия петкрилен НЕ.... 8O ...но си направихме сами след като разязахме по дължина едно от челата и взехме от ъгловия гардероб цокала на заем а пък него заместихме със другите две дъсчици...задния цокал взехме от двукрилния гардероб които го заместихме със една дъска...от пред много сладки се получиха  Grinning от долу ако някой ги погедне и ЕДнО ЛЕВЧЕ няма да даде.... Cry  Cry  Cry ...грозна гледка... Cry  Cry  Cry ...със гардеробите във спалнята приклѝчихме.....за десерт си оставихмре големия гардероб в антрето...всичко по план....но нннеееееееееееееееееееее 8O ....отново проблем с цокала...единят малък е цял сантиметър по висок от едната стран...направо не вярвахме на очите си... 8O ..питам се от АИКО някой проверява ли изобщо доставките??????... 8O ...отрязахме си го и продължихме...но за по- голяма наша изненада сега двата дълги цокали се оказаха с 0,1-0,2 мм по дълги...въпреки че много бяхме стриктни и от едната страна всичо е АБСОЛЍТНО РАВНО И ТОЧНО ДО МИЛИМЕТЪР.... . 8O  8O  8O ....но нали си имаме ЗИНГЕР справих ме се...... и за капак фазера на гърба се оказва всеки един с по сантимртър по къс.... Rolling Eyes ....неможехме да ПОВЯРВАМЕ......тези които за го рязали са били и без елемертарни мамематически познания....само ако знаете какви хубави снимки сам си направила....има да ги гледате и да сееееееее чудите..... 8O ....познайте ...в 18 30 в Понеделник отново на пазар....и добре че Практикер магазина работи до по късничко да си купим по дебели лайсни за снаждане на фазера....излязоха ни със тиксото..около..20 лв...всичко по план гардеробът стой не мърда...значи сме го сглобили правилно.. Grinning  Grinning  Grinning справих ме се ...няма да се изложим пред фамилиите ни във Събота..а тези от АИКО  -АКО СА СВИКНАЛИ ДА ТОРМОЗЯТ И ДА БАВЯТ ХОРАТА,ДА СЕ НАДУВАТ И ВИРЯТ НОСОВЕ И ВСИЧКИ ДА ИМ ИГРАЯТ ПО СВИРКАТА 8O   НЕ СА ПОЗНАЛИ...... Sunglasses ..ПРИ НАС НЕ СЕ ПОЛУЧИ... Grinning ...а до снимките... ако ви интересуват сте ви ги кача ....жалко че не сме правова даржава   каквато е тази на съпруга ми......ама сега се сещам че от рекламации ми казаха че спалнята ми е немска.... Grinning ...брей брей...да видят само германците само какав цокал сме си изрязали..... Sunglasses ...веднага сте ни предложат работа като монтажисти в случаи че останем безработни....а пак за фазера да не говорим... Grinning ..направо можем да ги конкурираме... ама така ще си кажете като не искате да изчакате хората да ви до доставят грешката си е ваша...да ...обаче на нас  виждате ли не ни е по джоба да си пререгистрирваме онлайн билетите за самолета,да променяме вече фиксираните дати на нашите отпуски и тези на родителите на съпруга ми и техните билети също.... 8O ....но щом от АИКО казват чакайте...да не би да мислеха че ще ги чакаме.. Grinning  Grinning Grinning ....НАДЯВАМ СЕ ДА СЪМ ПОМОГНАЛА....     АКО ВИ ТРЯБВА НЕЗАБРАВИМА ЕМОЦИЯ...ПОСЕТЕТЕ ...А И К О....ГАРАНТИРАНА ВИ Е ....АКО НЕ НА МОМЕНТА...ТО НЯМА ДА ЗАКАСНЕЕ....ПОВЯРВАИТЕ МИ....МАГАЗИНА КОИТО РАБОТИ ДО 20 ЧАСА Е ПРАКТИКЕР НЕ ИСКАМ ДА Е РЕКЛАМА,НО В СЛУЧАЙ ЧЕ ВЕЧЕ CTЕ СЕ ПРЕЦАКАЛИ КАТО МЕН И СТЕ СИ КУПИЛИ НЕЩТО ОТ АИКО ЧАСТИТЕ ЗА РЕМОНТА ЩЕ ОТКРИЕТЕ В КЪСНИТЕ СЛЕДОБЕДИ ТАМ....ПИТАМ СЕ  :В ЕДИН ОТ САЙТОВЕТЕ АИКО СЕ ХВАЛИ ЧЕ СА ИНВЕСТИРАЛИ 8 МЛН.ЛВ.В ЛОГИСТИЧЕН  ЦЕНТЪР В ГР. СОФИЯ И 1О ХИЛ.КВ.М .РАЗГЪНАТА ПЛОЩ.... Grinning  Grinning  Grinning ...И  ВИДИ ТЕ ЛИ НЕ МОГАТ ДА НАМЕРЯТ ЕДИН ЦОКАЛ...http://imoti.investor.bg/?cat=122&id=52563  .. Grinning  Grinning  Grinning БРЕЙ ..БРЕЙ...ГОЛЯМИ СКЛАДОВЕ...29 ДНИ СА ИМ НУЖНИ ДА ОБИКАЛЯТ ВЪТРЕ  И ДА ГО ТЪРСЯТ,И НА 30 ДЕН ДА МИ ГО ДАДАТ.... Grinning  Grinning  Grinning ...АКО СИ БЯХ ЗАГУБИЛА ВРЕМЕТО И ЗА ФАЗЕРА ДА ХОДЯ ДА ГИ ПИТАМ...МАЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ....НЕ,НЕ,НЕ..МЕНИДЖЪРКАТА СИГУРНО ЩЕШЕ ДА МЕ ИЗХВЪРЛИ... Grinning ...КАК НЯКОЙ Е ДРАЗНАЛ ДА Я БЕЗПОКОЙ...НАЛИ Е НА РАБОТА.....!!!!!!!!!!!!!!....... Grinning  8O  Grinning ...ОТДЕЛ РЕКЛАМАЦИИ ...НЕ..НЕ...НАЛИ СИ ЗНАЕШ ПЛАТИ СИ МОНТАЖА..ПАК ТОКУ ВИЖ ТИ ГО МОНТИРАМЕ И ИДНАТА СЕДМИЦА..... Grinning  8O  Grinning ......С ЕДНА ДУМА  ИСКАТЕ ЛИ НЕЩТО РАЗЛИЧНООООООО.......ДА ВИ ВДИГНЕ НАИСТИНА АДРЕНЕЛИНА КАКТО СЕ СЛУЧИ ПРИ МЕН...ПАЗАРУВАЙТЕ ОТ НЕЗБРАВИМИЯТ МИ МАГАЗИН....НЕ В БЛИЗКИТЕ 20 ГОДИНИ ЩЕ ГО ПОМНЯ...А ДО ЖИВОТ....много искам да чуя..какво сте ми каже утре изпратеният от АИКО консултант....или ние със мъжът ми сме сляпи или нямаме цокал за големия петкрилен гардероб....ще ви информирам....ОТ МЕН ТОЛКОЗ....каквото исках си го споделих,въпреки че  в Петък през ноща когато търсих в ИНТЕРНЕТ до три часа сутринта монтаж на гардероби от фирма АИКО и не открих такава...и каквато и да е била друга информация за монтаж на релсите а попаднах на  потърпевши потребители които описваха унижението което им беше причинено...от служителите в АИКО... дълбоко се надявах аз да съм изклѝчение и в Съботата всичко да мине със разбирателство и може би поне със МЪНИЧКО ВЕЖЛИВОСТ от тяхна страна.... Rolling Eyes ...но не мисля че след като са от 15 години на пазара, както ми казаха от рекламации....и в близките 15 год.не  ще се научат  какво е това..... Grinning  Grinning  Grinning ....но със сигурност софиянци първи ще се научат откъде да си обзавеждат жилищата,пак макар и за СКРОМНИТЕ 4000 лева.... Embarassed .....ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ЛЕК И ПРИЯТЕН ДЕН....С МНОГО УСМИВКИ....ЗА СЛУЖИТЕЛИТЕ НА АИКО СЪЩО....И ПАК ДА ДОПЪЛНЯ:-НЕ СТЕ ВИЕ ХОРАТА КОИТО ЩЕ МИ ОПРЕДЕЛЯТЕ ОТПУСКАТА.... Wink  Wink  Wink...

# 130
  • Мнения: 1 788
Предният постинг ми беше непосилен за четене... Не го и дочетох...
Момиче, извинявай, обаче поне препинателни знаци като точки, както и нови редове не ползваш ли?
P.S. Надявам се, не се обиждате, че говоря на "ти"...

Относно АЙКО - пълни идиоти!
Имам едни такива познати, за които е престиж да си поръчаш нещо от там.
Избраха си кухня за незнам-си-колко пари, която не е нищо особено, а и като роби са плащали и за всяко едно допълнение - транспорт, монтаж и подобни - но нали е престижно...
Аз не съм доволна не само от АЙКО, но и от всички останали големи магазини от този вид...
Дълго време обикаляхме да търсим едно-друго за вкъщи, по препоръки на разни познати и все още се питам, защо и как въобще някой може да ми препоръча този тип магазини и обслужване...
Мебели - ниско качество, произведени неизвестно къде, на безумни цени...
Отношението на персонала - под всякаква критика, напълно скарани с етикет и възпитание...
Дори не може да се нарече и евтино за боклуците, които предлагат...

Последна редакция: вт, 11 авг 2009, 23:37 от Servallan

# 131
  • Мнения: 2
Да права сте,но бях толкова бясна,че в монента това не ми правеше впечатление.   И да си призная сега ми се стува наистина смешничко,за което се извинявам. ooooh!.                               

# 132
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
 Sick

# 133
  • Хасково
  • Мнения: 592
Аз съм доволна от Айко !
Купихме си антре и съм много доволна Simple Smile

# 134
  • Мнения: 2
Здравейте! Аз съм нова в този форум но също искам да изкажа възмущението си от Айко!Няма да навлизам в подробности.....Искам да знам дали имате мнения за мебелен магазин Мондо-харесала съм си секция от там.Ще съм ви благодарна ако ми помогнете с мнение!

Общи условия

Активация на акаунт