Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора

София

Ходихте ли на преглед след раждането и ако да кога?
Притеснявам се дали докторът трябва да даде зелена светлина за секса или мога да си действам на своя глава.
Вие чакахте ли разрешение за креватните упражнения.
Цитирай

Не съм чакала разрешение, при изписването ми казаха, че като свършат лохиите, ако искаме- няма проблем.

На преглед отидох на датата, която ми назначиха, беше записана в документите, с които ме изписаха, около месец след това.
Цитирай

Плевен

Aз лично ходих след 40 ден на преглед.И не съм чакала доктора да ми каже дали мога да правя секс или не.Стига да не те боли ....няма проблеми  bouquet
Цитирай

И аз не съм искала разрешение, след лохиите и при добро желание - може  Very Happy
Цитирай

София

Не преглед отидох чак три месеца след раждането. Blush Дотогава се само се каних и най-накрая отидох. Слава богу всичко беше ок.
За секса не съм искала разрешение - правихме около 20 дена след раждането (секцио).
Цитирай

София

След раждането имах проблеми с шевовете и се наложи да го посетя. След това трябваше пак да отида, но така и не успях.  Embarassed Възстанових се и не видях смисъл да се допитвам до него, действах на своя глава (когато се почувствах готова и "оздравяла"). Но доста време ми отне докато се престраша, де.
Цитирай

Благоевград

ходих,трябваше да отида след 5 седмици,но се забавих малко.не чакай разрешение,ако се чувстваш добре давай Mr. Green
Цитирай

След спирането на лохиите- действайте WinkНа преглед отидох месец след ражаднето.
Цитирай

София

Аз отидох един месец след раждането,просто исках да съм сигурна,че всичко е нормално
Цитирай

гр.Пловдив

Аз ходих на преглед на 45 ден след раждането.Чакахме го да ни "разреши" да правим секс,т.е. да види дали всичко е наред-за наше успокоение.А аз доста след раждането кървях-до 36 ден и имах 5 шева.С две думи беше ни страх!
Цитирай

София

На мен като ми сваляха конците ( със секцио съм) седмица след раждането ми каза докторицата, даже дори ме поощри  newsm62, да започваме след 2-3 седмици. Друг е въпросът дали започнахме  smile3532 А прегледът след раждането ми беше след 6 седмици след секциото.
Цитирай

Около 40 дни след раждането ходих на преглед.За секса-казаха ми-когато се почувствам готова физически и психически... Mr. Green
Цитирай

BG

за преглед - около месец и половина след операцията. за секса - около месец - месец и половина след раждането, ако нямам оплаквания някакви
Цитирай
Според мен всичко е много индивидуално. Зависи от много неща , аз ходих на преглед  10 дни след раждането и после след 2 - 2.5 месеца, но се чистих цели 50 дни. Що се отнася за секса определено чаках разрешение, но имах много вътрешни шевове. Ако всичко обаче е ок и имаш желание действай.
Цитирай

Отидох месец и половина след раждането, след като ми спряха лохиите.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора