Животът на Симона е в огромен риск, заради бездействието на ЦФЛД!

  • 54 962
  • 959
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 153
Браво на тези добри хора   bouquet Напълниха ми се очите със сълзи...Ще продължавам да се моля за Симона и нейното успешно лечение  Praynig
Praynig  bouquet

# 76
  • Мнения: 5 228
Поклон пред родителите на Дари!
Вярвам, че малката Симона ще има късмет и ще оздравее, за да се радва на детството си!  Praynig

# 77
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Това са страхотни новини!!! Peace

# 78
  • Мнения: 107
Аз внесох през ОББ, но не ми взеха  никаква такса.
Това вече е изненада, но хубава  Simple Smile А всъщност си е редно дарителските сметки, независимо в коя банка са, да бъдат освободени от такси.
Така каза и служителката в банката. За дарение такса няма.

# 79
  • Мнения: 107
Мили майчета и татковци!

Днес сутринта Дора и Росен, родителите на мъничката ни звездичка Дари, са превели по сметката на Симона в Германия 15 000 евро, необходими за спешната операция на момиченцето!

Все по-трудно откриваме думи, с които да им засвидетелстваме уважението и признателността си за всичко, което правят за болните деца! 

Симона заминава на 18.09. в 6.30 часа с полет от Варна. 

ЦФЛД очаква в понеделник да получи нова оферта от клиниката в Мюнстер, в която по-ясно да е описано какво включва цената от 15 000 евро. Действително, в тази оферта, която сме ви представили и тук, е записана само лъчетерапия. Днес е разговаряно с лекарите в немската клиника и те са потвърдили, че в цената е включена и операцията /както бащата на Симона категорично твърдеше/, но по някакви причини това не е отбелязано в офертата. Затова ще изпратят нова.  Когато пристигне, ОС на ЦФЛД отново ще разгледа случая на Симона. Вярваме, че решението ще е положително и необходимите за следоперативната терапия 60 000 евро ще бъдат поети от ЦФЛД.

Благодарим на всички дарители от цялото си сърце! За по-малко от 24 часа в сметката на Мони бяха преведени близо 2000 лв. Всички средства, които останат след оздравяването на момиченцето, ще бъдат предарени на друго дете в нужда.

Благодарим ви!

Сега остава да се молим лечението да мине гладко и Симонка да се върне ЗДРАВА в България! На добър час, пиленце!
---------------------------------------

Поклон пред Дора и Росен!

# 80
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Браво на родителите на Дари, невероятен жест! Прекланям се пред тях!

Как се чувства Симонка?

# 81
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Браво на родителите на Дари, невероятен жест! Прекланям се пред тях!
Исках да напиша същото Hug
Дълбок поклон!

# 82
  • Мнения: 60
Към 16.30 часа днес, в сметката на Симона в ЦКБ има 13 750 лв.
Баща й каза, че е получил още 2 000 лв. дарение от русенска фирма, които ще внесе утре.

Общо: 15 750 лв.

Симонка е добре, подготвят се за път  Simple Smile

# 83
  • Мнения: 152
Здравейте!Аз съм майката на Цвети,на която преди година беше поставена същата диагноза като на Симонка.Цвети беше оперирана в Израел с пълен успех.Вярвам,че същото ще се случи със Симонка в Германия.

Пожелавам успешна операция и пълно възстановяване!

# 84
  • Мнения: 4 555
Страхотни новини  Hug
Дано операцията да мине добре и Симона да се оправи! Praynig

# 85
  • София
  • Мнения: 4 423
Много се радвам, дано всичко е наред, Praynig

# 86
  • Мнения: 1 243
Това е чудесн ановина.Аз малко късно видях темата.
Стискам палци и семоля-кесмет и успех на доктори и малката принцеса.Все пак мог али да преведа малко парички в събота сутринта или е закрита вечче сметката?

# 87
  • Мнения: 60
Сметката не е закрита. Който има желание, може да преведе за малката сладурка.

Но нека да е по сметката й в ЦКБ.

В немската сметка по-добре да не се превеждат, защото, ако сте забелязали в сайта на Мони, към немската сметка има едно условие: "Цялото дарение ще се използва за първоначалното и допълнително лечение на детето Симона Стойнова, а евентуалният остатък за аналогични случаи на лечение в Детската онкология."

Товя условие кара родителите да са малко предпазливи. Да не стане така накрая, че ако останат парички след излекуването на мъничка, да не може да ги пре-дарят на друго детенце в беда.
Още не сме толкова богати, че да спонсорираме европейските клиники. Достатъчно скъпо е самото лечение - престоят на ден в Мюнстер за Мони струва 1200 евро.

# 88
  • София
  • Мнения: 4 397
Браво на родителите на Дари, невероятен жест! Прекланям се пред тях!


  bouquet

И аз преди малко внесох малко парички. Стискам палци и детенцето да се оправи  Praynig Hug

Последна редакция: сб, 15 сеп 2007, 12:54 от kimba77

# 89
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 316
Браво - много се радваме с мъжа ми за Симона. Дано операцията мине успешно  Praynig Големи адмирации и към родителите на Дари за техния жест.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт