Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Момичета, изчетох много по въпроса който ви задавам.., но мненията са противоречиви.Затова реших да попитам и тук.Дали е възможно да се забременее от тази течност и дали в нея има сперматозоиди?Някоя от вас забременявала ли е по този начин?Едни казват  при  прекъсване на половия акт , че има опасност само при еякулация във влагалището.Други казват, че тази течност съдължа сперматозоиди и дори и малко след започването на акта да се постави презерватив..може да са попаднали във влагалището презервативи.Благодар ви предварително. Hug
Цитирай

София

Аз забременях с един единствен прекъснат акт в месеца.
Цитирай

София

Възможно е еякулата да съдържа сперматозоиди. Ако степента на възбудимост е висока, доколкото знам е възможно малка част от спермата да ... тръгне по каналчето и да се смеси с него.
Цитирай
    Благодаря ви момичета  bouquet Значи днес е трети ден закъснение..без признаци за каквото и да е..след 20 дни сватба Laughing Отрицателен тест имах вчера, но четох за много мами с отрицателни тестове.Ще изчакам до събота или неделя и на доктор, а като начало ще спра цигарите от тази сутрин.Вече изпуших две, но докато не ми дойде..край NaughtyМислех след сватбата да правим бебче, но ако е станало и сега..да е живо и здраво и това е Laughing
Цитирай

София

...но ако е станало и сега..да е живо и здраво и това е Laughing
Това е най-важното. Very Happy
Цитирай
Здравейте! Ако мога да пиша в тази тема, за да ви попитам нещо....

Преди една седмица с приятеля ми се пробвахме само ей така да си го вкара само...И двамата сме девствени, не сме правили секс никога. И онзи ден рещихме само да опитаме. Вкара си го към 10-15 пъти само 3 - 4 см. повече - НЕ.  Не е свършвал, но члена му беше влажен....а това не е сперма. Та.....възможно ли е да е станала белята...?  ooooh! ooooh!  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Цитирай

по света и у нас

Преди една седмица с приятеля ми се пробвахме само ей така да си го вкара само...И двамата сме девствени, не сме правили секс никога. И онзи ден рещихме само да опитаме. Вкара си го към 10-15 пъти само 3 - 4 см. повече - НЕ.  Не е свършвал, но члена му беше влажен....а това не е сперма. Та.....възможно ли е да е станала белята...? 

ООООООО  Shocked Shocked Shocked
Абе момиче кви са тея подробностти дето ги описваш  #Crazy
Вкарал, изкарал, влажен, сух..........
Що не поразрови да почетеш преди да почнеш с вкарването и изкарването, а?  Naughty
Винаги има шанс да забременееш при полови контакти без презерватив, вземи прочети малко литература по въпроса. Поговори с някой по-възрастен.... има начини да разбереш стига да желаеш.
Цитирай

Gr

Преди една седмица с приятеля ми се пробвахме само ей така да си го вкара само...И двамата сме девствени, не сме правили секс никога. И онзи ден рещихме само да опитаме. Вкара си го към 10-15 пъти само 3 - 4 см. повече - НЕ.  Не е свършвал, но члена му беше влажен....а това не е сперма. Та.....възможно ли е да е станала белята...? 

ООООООО  Shocked Shocked Shocked
Абе момиче кви са тея подробностти дето ги описваш  #Crazy
Вкарал, изкарал, влажен, сух..........
Що не поразрови да почетеш преди да почнеш с вкарването и изкарването, а?  Naughty
Винаги има шанс да забременееш при полови контакти без презерватив, вземи прочети малко литература по въпроса. Поговори с някой по-възрастен.... има начини да разбереш стига да желаеш.
ЛЛЕЛЕ ХРИС РАЗБИ МЕ !СТРАшНА СИ! Hug Hug
НАПЪЛНО СЕ СЪГЛАСЯВАМ С ТЕБ! Peace
Цитирай

..може да са попаднали във влагалището презервативи.
Всъщност този цитат е най-якото в тази тема... Mr. Green
Цитирай

Варненка на Лансароте

..може да са попаднали във влагалището презервативи.
Всъщност този цитат е най-якото в тази тема... Mr. Green
hahaha 35 35 35
Цитирай

София

Здравейте! Ако мога да пиша в тази тема, за да ви попитам нещо....

Преди една седмица с приятеля ми се пробвахме само ей така да си го вкара само...И двамата сме девствени, не сме правили секс никога. И онзи ден рещихме само да опитаме. Вкара си го към 10-15 пъти само 3 - 4 см. повече - НЕ.  Не е свършвал, но члена му беше влажен....а това не е сперма. Та.....възможно ли е да е станала белята...?  ooooh! ooooh!  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Божееее  ooooh! Имам дъщеря и само си представям картинка: след някоя друга година прави значи разни глупости, а в същото време е достатъчно мързелива и ограничена да седне поне да попрочете за какво става въпрос, след като е решила да се прави на голяма и като капак-пише простотии по форумите.... #Crazy
Цитирай

АБе хора и двамата са били девствени. Я си спомнете вие какво сте си мислили едно време. Е, верно, че и на ум не би ми минало да питам по форуми, даже и анонимно. Ама не се нахвърляйте така, тъпи въпроси няма.  Hug
Цитирай

Според една брошура, която четох шансът за забременяване чрез прекъснат полов акт е между 15-38%.
Цитирай

Стара Загора

Лиготиите в друг форум.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.