Болничен 45дена преди раждане от лич.лекар.

  • 929
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 728
Ходя само на частен гинеколог,който не работи с ЗК и каза,че не може да ми издаде болн.Може ли личната лекарка да ми издаде болничния 45 дена преди раждане и от НОИ ще ми го признаят ли?По закон джи пито има ли право да издава такъв болничен?Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 3
Здравей,и аз до сега ходих само на частно,но заради тези болнични и майчинство се наложи да се запиша и един АГ към здравната каса.Сега ходя и на двата,естествено си държа на мнението на частния АГ.Нищо не ти пречи да се запишеш и ти такъв към здр.каса ,бързо докато още не си родила

# 2
  • Мнения: 4 181
Както си ти отговорили , трябва да си записана някъде на женска консултация. По принцип може консулатацията да ти я води и личния лекар  Peace

# 3
  • Мнения: 3
Едва ли може,защо не го питаш лично.Процедурата по записване на АГ към здравната каса,наистина не ти коства кой знае какво.Отиваш при някой АГ и те записва в рамките от 30 мин. до 1 час.Той ти пуска иследвания на всеки 2-3 месеца и ходиш при него един път в месеца.Тези иследвания са ти безплатни,хубаво е да ти се правят,за да се види как ти се отразява бременноста и ако има проблем да се вземат мерки на време.Това частния АГ не може да ти го прави.Мисля че личния лекар би ти дал същия съвет,но най-добре го питай него.Успех

# 4
  • Мнения: 2 471
Както си ти отговорили , трябва да си записана някъде на женска консултация. По принцип може консулатацията да ти я води и личния лекар  Peace
Може

Общи условия

Активация на акаунт