искам да стана майка

  • 2 271
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 111
vili_asenovgrad, честит рожден ден!     bouquet
Пожелавам ти тестът да е положителен! Да пишеш като го направиш!

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Има едни тестове, не им помня името, но си спомням, че са по-голяма кутия и са 2бр. вътре - лентичка и касетка. Аз имах 2 бременности и при двете именно този тест много рано ( в първия случай 1 седмица след забременяване) ми показа верен резултат. Ако втората чертичка е много бледа, с втория можеш да потвърдиш след няколко дни. Дано не се приеме като антиреклама, но Sure Check на този ранен етап ми беше отрицателен, пък после се роди Марти  newsm44 stork-boy smile3504
Хайде стискаме палци и чакаме новини.

# 32
  • Мнения: 3 069
Ааааа, ето защо не пише момичето....Честит Рожден ден!Пожелавам ти много здраве и скоро да се похвалиш с 2 чертички на теста!

# 33
  • Мнения: 441
Честит рожден ден и успех с теста  Hug

# 34
  • Мнения: 1 195
 Simple Smile
Честит Рожден ден!
Пробвай с теста но имай в предвид че ако си съвсем в началото може и теста да не даде верен резултат. Аз когато забременях си правих 4 теста (Sure Check) в разстояние на 2 седмици и чак 4-тия беше положителен, а останалите все нищо не показваха. Така че ще е нужно да се въоражиш с малко търпение.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Честит рожден ден и успех с теста  Hug

И като го направиш,веднага тук на отчет Mr. Green

# 36
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Честит рожден ден и успех с теста !Аз направих тест Sure Check 2 дена преди дата на цикъла и беше  EFP

# 37
  • Мнения: 5 362
Какво стана?Има ли радост?!

# 38
  • Мнения: 30
съжалявам много момичета обаче е било фалшива тревога #Cussing out дойде ми благодаря ви за пожеланията, но няма да се радвам още.ще видим какво ще стане др месец. ooooh!

# 39
  • Мнения: 645
Стискам палци!!!!!  bouquet  bouquet

# 40
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Само трябва да се успокоиш и да се опиташ да не мислиш само за това.При мен беше точно по същия начин-5 месеца проби и нищо,само за това мислех,бях напълно обсебена от тази мисъл,бях си правила няколко теста и нищо.Записах магистратура и бях напълно погълната от нея,за момент оставих мисълта за бебе на заден план и на 6-я месец хоп-бременна.Въпреки че е планувано аз пак се изненадах.
Стискам палци другия месец да споделиш радостна вест с нас.   bouquet

# 41
  • Мнения: 3 069
Не се разочаровай мила.
Сигурна съм, че след като го искате значи скоро ще стане.
Успех Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 3 675
Ще стане- не се отчайвай а се успокой и не мисли само за това
 Hug

# 43
  • Мнения: 30
знам чв не трябва да мисля само за това но надеждата е голяма работа,хем си казваш че не мислиш за бебето,но всъщност мислиш и то доста често,а и сега съм си вкъщи,чета за държавен изпит и умът ми все се върти околко тази идея.но ще се справя. Rolling Eyes

# 44
  • Велико Търново
  • Мнения: 269
Ние пробвахме 10 месеца преди да стане работата. Истината е, че трябва да се прави секс, колкото се може повече и по-често. Без майтап! Забременях едва , когато решихме да го правим всеки ден, преди това следих календара си, изчислявах овулация и други такива, накрая си казах, че ако и този месец не стане нищо - отивам на доктор, а то взе че стана. Желая ти много късмет, работете здраво по въпроса. Peace

Общи условия

Активация на акаунт