околоо4но крем4е за до 30 год

  • 620
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте, може ли да ми предложите крем за около о4ите незнам какво да тарся за мойта възраст пък и да си кажа 4естно иска ми се да е хубава марка пък за първи път си търся за около о4и и съм толко неосведомена . Моля споделете, пък ако може и да е против първи бръ4ици около о4ите по добре Wink

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 378
А за над 30?

# 2
  • Мнения: 2 631
Здравейте, може ли да ми предложите крем за около о4ите незнам какво да тарся за мойта възраст пък и да си кажа 4естно иска ми се да е хубава марка пък за първи път си търся за около о4и и съм толко неосведомена . Моля споделете, пък ако може и да е против първи бръ4ици около о4ите по добре Wink

Не знам с коя марка да те посъветвам - ако идеш в голям козметичен магазин или дрогерия ще ти покажат поне 10 околоочни крема за тази възраст.
Аз миналата седмица бях в една дрогерия в Пловдив за медицинска козметика, където ти 'изследват' кожата и ти препоръчват подходящ за твоя тип кожа продукт. Лекарката ме посъветва да си взема френски крем и крема за околоочния контур на същтата марка. Околоочния го нямаше, но в събота ще го взема. Марката е Alpha KM (LED). И аз съм под 30г.
Общо мисълта ми е насочена да отидеш при някой, на който ще му пука за теб, а няма само да ти ги покаже на рафтовете.
При всички е индивидуално!
Успех!  Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 917
Във Варна дали има такива дрогерии, които да ти направят такава диагностика на кожата. Спомням си че преди години Санита има такъв център на 8ми приморски, но го затвориха

# 4
Във новата брошура на Avon има много добър крем за очи както за до 30г така и за 30+ .Кремовете са от серията Anew предотвратяват появата на бръчки  и намаляват тъмните петна и подпухналостта . Аз лично не съм използва този крем (на 18г съм baby_neutral ) но съм чувала много добри отзиви за него . Ако сте от софия и нямате дистрибутор на Avon насреща съм  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 1 259
Моята майка е доволна от ANEW Clinical-Clinical Eye Lift от AVON. В 12 брошура е на 65 стр.Ако нямате такава влезте на www.avon.bg и натиснете  On-line   bouquetброшура-там се вижда ясно.

Общи условия

Активация на акаунт