Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Здравейте.Искам да попитам какви ,къде и колко частни ДЯ има във Варна.Предварително Ви благодаря.
Цитирай

Варна

записвам се да следя темата и мен ме интересува
Цитирай

Варна

На първо мислене:
1. Малкия принц в Чайка
2. АВС в Морската градина
3. Има занималня, полудневна, без спане и хранене, на центъра, мисля че е в третата отбивка в дясно след "Биберон" или като се тръгне от "Пингвините" нагоре към булеварда, на разклонението на уличките преди него, в ляво
4. Същият тип занималня има и на "Шипка"
Цитирай

Варна

и мен ме интересува
аз доколкото знам малкият принц е детска градина след 3г
моля за кординати тел  на АБЦ , къде се намира?
както и на другите и какви са условията?
Цитирай

Варна

Ох, нямам им условията, трябва на място да питаш. АБЦ е точно до зоопарка.
Цитирай

Виж тук: http://www.varnabebe.com/gradini-iasli/1.php
Цитирай
Здравейте, аз живея на почивка и също се оглеждам за ясли, тази до зоо къта-авс е в една стара къща с много малко дворче, струва ми се че е много влажно там, но не съм влизала. Предполагам че са се постарали вс да е наред, но няма много слънце там...  Confused От сега трябва  да търся, че няма много избор
Цитирай
Частни детски ясли във Варна не съм чувала да има. "Малкият принц" със сигурност е градина. Занималните са за по-големи деца - там не се спи. Не бъркайте градините с ясли. В детските ясли децата са от 1г. и 6мес. до 3 години и поради тази причина им се осигурява сън на обяд, за тях се грижи медицински персонал. Не зная дали някой би се наел да се грижи за толкова малки деца.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.