фолиева киселина - Б*

  • 14 765
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356

Едно въпросче: натирих мъжа ми и той да пие, ама той взе че се "разстрои"- буквално! Възможно ли е да е от ФК?
Съмнявам се.

# 76
  • Мнения: 337
     Здравейте и от мен!
То в днешно време с ядене на плодове и зеленчучи по-скоро разни вредни вещества бихме си набавили в организма отколкото витамини Mr. Green.
Аз освен Неофолик пия и бирена мая в коятосе съдържат фолиева киселина, витамини и минерали.  Hug

# 77
  • Мнения: 17
Момичета, започнах да пия фолиева киселина Folacid, но нещо хич не ми е добре от нея. Първоначално мислех, че си въобръзявам, но ми се гади зверски, вие ми се свят и получавам стомашно разстройство. Има ли други форми на фолиева, от които може да съм по-добре?
Или с времето този ефект ще премине?  newsm78

# 78
  • Мнения: 285
ами не би трябвало да ти става нищо от фолиевата, то това е само витамин Б.да не пиеш и нещо друго,от което да ти е?Аз пия фолацид вече сигурно 4 5 месеца и ми няма нищо, а и на листовката не пише за странични ефекти.

# 79
# 80
  • София
  • Мнения: 6 302
Има и други форми на фолиева киселина, например Неофолик.
Но и на мен ми се струва, че тези странични ефекти не са от Фолацида, а от нещо друго.

# 81
  • Мнения: 419
Смени марката и пробвай да я пиеш вечер!

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
На мен също много ми се гадеше от ФК и ми ставаше зле, реших проблема до известна степен, като я приемах вечер преди лягане. Смяната на марката при мен не помогна Tired Съчувствам ти, усещането е ужасно неприятно Confused

# 83
  • Мнения: 7 201
Аз пия фолацид вече сигурно 4 5 месеца и ми няма нищо, а и на листовката не пише за странични ефекти.
Peace И от Фолацид и от Неофолик съм нямала такива странични ефекти.Съчувствам ви,момичета! Hug

# 84
  • Мнения: 25
И аз съм така не само с фолиевата киселина ами и с железните препарати, мисля че се дължи на по чувствителен стомах, пробвай да я пиеш вечер както казват и другите момичета и задължително да не е на гладно.  Peace  Hug Simple Smile Naughty

# 85
  • Мнения: 17
Има и други форми на фолиева киселина, например Неофолик.
Но и на мен ми се струва, че тези странични ефекти не са от Фолацида, а от нещо друго.

Ami ne pia nishto drugo  newsm78
No shte opitam vecher sled hranene. Blagodaria za saveta.

# 86
  • Мнения: 285
А да попитам понеже тук там прочетох, че от ФК се качват килограми.Вярно ли е и на някоя от вас случило ли се е?

# 87
  • Мнения: 143
От фолиевата и витамините не се качват килограми, от тях може да имаш по-голям апетит, но ако го контролираш, няма да имаш проблем.  Peace

# 88
  • BG
  • Мнения: 1 900
Ами приемала съм Фолацид,но не съм имала никакви проблеми.

# 89
  • Мнения: 1 424
Аз вече от 5месеца пия FOLACID и не съм имала никакви проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт