Четките за грим

  • 2 370
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 313
Лейди, тази марка срещала ли си я в Бургас?

# 16
# 17
  • Мнения: 1 313
Да, изглежда много хубава.

# 18
  • Мнения: 1 270
още не съм я прала  newsm78, но предполагам няма да има проблем

# 19
# 20
  • Мнения: 1 313
Вижте какво почистващо средство открих http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=51216&goChar=P

# 21
  • Мнения: 7 186
Лейди, тази марка срещала ли си я в Бургас?

Купих си ги от пловдивския Кауфланд, не от супермаркета, а от едно магазинче за маркова козметика, което е вътре.
Не съм срещала марката другаде, поне не съм обърнала внимание. Четките си ги купих случайно, защото ми трябваха и ми се видяха хубави.

# 22
  • Мнения: 1 270
ааа супер не бях го виждала това спрейче
сега веднага ще го споделя с дружките

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Четки само за руж ползвам. Нали не броим мъничките четчици за сенки.
Преди се пудрех с четка, а сега с гъбичката.

# 24
  • Мнения: 1 149
Запис Peaceще ве следя Party

# 25
  • Мнения: 2 211
 Руж и пудра слагам с четка за пудра. Сенките нанасям предимно с апликатор, а ако имам повечко време може и да се заиграя с четката.

# 26
  • Мнения: 794
Аз използвам всякакви ... Като за ружа - тези от самата кутийка (напр. Буржуа) 
Wink

А как почиствате всички апликатори, четчици и т.н. .. Все пак се замърсяват.. перете или ?

# 27
  • Мнения: 1 270
апликаторите сменям
четката за руж мисля да я изпера с топла вода и сапун

# 28
  • Мнения: 401
Аз използвам всякакви ... Като за ружа - тези от самата кутийка (напр. Буржуа) 
Wink

А как почиствате всички апликатори, четчици и т.н. .. Все пак се замърсяват.. перете или ?



да с вода и сапун Simple Smile но моите са от евтините-от изкуствен косъм.колко г/д са тези на руж и пудра от естествен-и наистина ли става толкова по-добре от колктоо ако четките са изкуствени?

# 29
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Изплзвам комплект  4етки от естествен косъм ( фн  дио тен ,пудра за тяло, пдра за лице, руж, за о4ертавне на  о4ния контур, за поставяне на сенки, тая за 4рвило по4ти не съм я ползвала Embarassed) през последната година, се налага тенденцията фон дио тена да се нанася с 4етка.

Общи условия

Активация на акаунт