Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора

гр. Бургас

Здравейте,
отскоро започнах да си изправям косата и стой доста добре, но на следващия ден ми пада обема, затова реших да си взема да пробвам от тези спрейове за обем в корените, но незнам кои са добри, затова моля за вашето мнение.
Цитирай

Аз съм ползвала разни видове, но никой не върши работа. Най-добрият вариант за мен е с обикновен лак за коса със силна фиксация, а ако си направиш малко вафли с преса в корените, става супер - страхотен обем, трайна прическа. Горните кичури не се пипат, за да покриват вафлите и да не си личат.
Цитирай

София

Аз съм доволна от това :
http://www.wella.de/consumer/consumer_products/wflex03/prodmatri … __foehn_spray.jsp
Резултатът ми харесва - тоест доволна съм от постигнатия обем, и в същото време косата ми не става "мръстна", както след пяна за коса например.
Цитирай

гр. Бургас

благодаря за бързия отговор   bouquet
Цитирай

Зеленият рай в сърцето на България

И на мен нищо не ми помага (като не съм ползвала професионали). Единствено като се топирам в корен и напръскам с лак ми стои по дълго с обем. Дълго - не повече от ден. Hug
Цитирай

Пловдив

Аз съм доволна от това :
http://www.wella.de/consumer/consumer_products/wflex03/prodmatri … __foehn_spray.jsp
Резултатът ми харесва - тоест доволна съм от постигнатия обем, и в същото време косата ми не става "мръстна", както след пяна за коса например.
Този продукт и аз го ползвам и съм доволна,но пак си иска издухване в корените.
Цитирай

На мен пък този продукт на Велла изобщо не ми допадна, половината флакон го изхвърлих, на мен ми слепваше косата Sad Най-добре се получава наистина с лак за коса с по-силна фиксация. Можеш да си вземеш такъв за обем. Има и един продукт на Ейвън / въпреки че не съм им фен ?, който ми харесва - за обем и плътност, с лилава капачка. Струва около 6-7 лв.
Цитирай

Аз съм ползвала разни видове, но никой не върши работа. Най-добрият вариант за мен е с обикновен лак за коса със силна фиксация, а ако си направиш малко вафли с преса в корените, става супер - страхотен обем, трайна прическа. Горните кичури не се пипат, за да покриват вафлите и да не си личат.

newsm10
Цитирай

Добре де,защо като напръскам лак за силна фиксация в корените,не постигам никакъв обем?Цялата ми коса се "срутва" надолу и става като метла.Дали защото е тежка,дълга и къдрава и какво се прави в такива случаи?Дайте някоя идея  newsm78
Цитирай

Пробвай да разделиш косата си на отделни пластове - както когато се боядисват кичури - не много дебели. Държиш всеки пласт (по отделно) нагоре и пръскаш в корена (4-5 см по продължение на косъма), изчакваш няколко секунди да изсъхне и отделяш и пръскаш следващия. след това разрошваш леко косата, като прокараш пръсти през корените.
Цитирай

София

По този начин е  най добре .... него практикувам и аз
Цитирай

Няма ли някакъв спрей за обем ?Това с лака за коса ми се струва тормоз едно на ръка и изправянето с преса
Цитирай

... а ако си направиш малко вафли с преса в корените, става супер - страхотен обем, трайна прическа. Горните кичури не се пипат, за да покриват вафлите и да не си личат.

По този начин е  най добре .... него практикувам и аз

smile3521
Цитирай

Пробвай да разделиш косата си на отделни пластове - както когато се боядисват кичури - не много дебели. Държиш всеки пласт (по отделно) нагоре и пръскаш в корена (4-5 см по продължение на косъма), изчакваш няколко секунди да изсъхне и отделяш и пръскаш следващия. след това разрошваш леко косата, като прокараш пръсти през корените.
Не съм бях сетила за това-благодаря за идеята   bouquet
Цитирай

София

И аз имам същия проблем и почти никога не мога да постигна обем в корените. Confused
Аз лично не съм доволна от този спрей на Вела, ползвала съм и други подобни отново без желания резултат.
Лакът ще осигури ефект, но пък косата ми ще стане като слама. Rolling Eyes
За това със пресата не се бях сетила, но бих пробвала. Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 41 отговора