Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте!Интересува ме какви детски кухни има в района на бул.Мадрид,като изключим Хер бебе.В скоро време ни предстои и искам да съм подготвена.Предварително ви благодаря за отговорите!  bouquet
Цитирай

Здравей, аз не ползвам все още детска кухня, но живея на бул.Мадрид и знам че в детската градина на Васил Друмев има детска кухня, така, че провери там.
Цитирай

благодаря ти за отговора,още днес ще проверя  bouquet
Цитирай

и аз знам ,че на васил друмев има детска градина и кухня:)точно зад магазина office1superstore:)
Цитирай

София

И аз мисля скоро да се запишем за детската кухня, живея  близо до бул. "Мадрид". Не знаех, че има куня на "В. Друмев" и мислех да се запишем в Хер бебе. Ако някой разбере нещо за кухнята на "В. Друмев", пишете.
Цитирай

И аз мисля скоро да се запишем за детската кухня, живея  близо до бул. "Мадрид". Не знаех, че има куня на "В. Друмев" и мислех да се запишем в Хер бебе. Ако някой разбере нещо за кухнята на "В. Друмев", пишете.
за Хер бебе има изписано,но за ДК на "В.Друмев" не съм намирала.няма ли майки от нашия район,които да се включат newsm78
Цитирай

оказа се,че на В.Друмев говтят и разнасят храната по домовете на Хер бебе #Cussing out.явно някъде около нас трябва да има и държавна ДК,но къде ли се намира newsm78
Цитирай

София

Погледни тук:
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/148/52/

Цитирай

благодаря Hug
Цитирай

явно трябва да се обадя на някой телефон,защото излиза,че най-близката ДК е в Редута
Цитирай

София

Видях, че има кухня на "Тича"6. И двете кухни, заедно с тази на Редута, са ни много далече. Особено през зимата когато е много студено, няма как да се помъкнем натам.
Цитирай

да си побутна темата.питането ми все още е без отговор Crossing Arms.никой ли не взима ДК в района newsm78 newsm78 newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.