Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Бременна съм в 7 г. с.. Лекарят ми ми предписа Канестен за течение. В листовката на препарата прочетох, че не се прилага при бременни.Моля някой, ако е ползвал лекарството по време на бременност да сподели, защото се притеснявам да не навреди на бебето.
Цитирай

Здравей!
Според тази статия http://www.infotel.bg/rubrics/medicin/83924010.htm
Клотримазол е Канестен. Ползвала съм през бременността, но към края.
Цитирай

Намерих нещо точно за теб: http://forum.nanocom-bg.com/viewtopic.php?t=295&sid=7fa5c4a0 … e020c731b136831c5
Цитирай

Sofia

Консултирай се с още един лекар... иначе и на парацетамола, и на бускулизина, и на но-шпа пише да не се употребяват по време на бременност... (абе, не съм проверявала напоследък, това по спомени, ама май и на 3те препарата го имаше.)
Цитирай

В райската градина

Консултирай се с още един доктор, на мен ми изписаха препарат за гъбички чак след 16 г.с., по-рано не било добре. Но пък от друга страна - при мен се появиха около 14г.с.
Цитирай

Варна

Изписван ми е Канестен по време на бременност. Ползвала съм. Но след коя седмица беше не помня. Не можеше в началото.
Цитирай

Ние не сме лекари, наистина е по-правилно да се консултираш с друг лекар, не е маловажно. Аз на твое място не бих го ползвала точно в този момент от бременността, без да съм сигурна, че няма да навреди. А течение е нормално да има. Лекарката ми ми го каза.
Цитирай

Варна

Ние не сме лекари, наистина е по-правилно да се консултираш с друг лекар

Наистина, това е най-добре да направиш.
Цитирай

Изписван ми е Канестен по време на бременност. Ползвала съм.
PeaceИ аз съм ползвала- в 6-7 месец.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.