Незнам дали побликувам темата кадето трябва но ще сам ви много благодарен ако ми помогнете преди 2 дни ми направиха пцр  тест на които излезнаха хламидии а не сам правил секс от 3 месеца имах две зачервявания зад главичката от около месец и лекарите ги лекуваха като габи4ки каквито явно не са били понеже вапреки мукомакса и кремовете се вазпали и канал4ето отпред след това ми предписаха бани калиев перманганат от който само се изгорих ... се пак нещата като4ели се поуспокоиха сега обаче имам болки непрекаснато в тестисите и неприятно дразнене в канал4ето кам това подути лимфни вазли  и след ходене до тоалетната около 3-5 мин се образува кап4ица отпред ...... много сам се притеснил да нямам още нещо кам тоя и без това гаден вирус само на 24 сам и опасноста да нямам деца направо ме побарква предписаха ми ле4ение с антибиотик флажил250 мг  3 дни по 2 на 12ч  + някакав американски доксициклин 14 дни по 1 на 12ч ако някои разбира повече по темата моля да даде коментар или направо да ми пише саобщение благодаря предварително

Ekcnpec: Ако искаш да получиш адекватен съвет в този форум...
Постарай се да пишеш по-грамотно... Виждам и че препинателните знаци не са твоята стихия, ама се опитвай от време на време да ги използваш...!

Последна редакция: чт, 13 сеп 2007, 18:55 от Ekcnpec