отново в болница

  • 1 044
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 117
Момичета, отварям тази тема, просто защото имам нужда да споделя.... Днес бях на консултация и моята гинеколожка иска да ме приеме отново за задържане в болницата.  Cry За втори път тази бременност ми се налага да лежа. Никак не ми стана приятно и се чувствам ужасно сега когато си приготвям багажа  Sad Наистина вярвах, че ще устискам, но.... Желая на всички бъдещи мами успех и дано да не изпадате в моето положение.

# 1
  • Мнения: 4 555
merypav, спокойно!  Hug
Щом докторката до е преценила, значи това е най-добро за бебето. Не е приятно, но в крайна сметка е за ваше добро.
Пожелавам ти успех, дано да не оставаш дълго в болницата и скоро да сте добре.

# 2
  • София
  • Мнения: 17 591
Стискам палци вс. да е наред!

# 3
  • Мнения: 4 111
 spoko Бъди силна, заради бебчето!

# 4
  • Мнения: 368
Споко - устискай малко заради бебето  bouquet

# 5
  • Мнения: 645
Стискам палци и аз!  bouquet

# 6
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
 Hug

# 7
  • Мнения: 983
Не е много приятно, но мисли за бебчо. Аз така влизах заради повръщането. А последния 1 и 1/2 само лежах, но в нас. Стискаме ти палци. Ще издържиш Peace

# 8
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Hug Аз лежах 2 месеца,щом е за бебето...Само спокойно.  bouquet

# 9
  • Мнения: 88
Спокойно и кураж. Виждам, че още малко остава. На толкова много жени се налага - ами тези, които не трябва да стават от легло цяла бременност. И аз постъпвах три пъти в болница.
Когато отидох след раждането на контролен преглед при моя лекар - само като пристъпих на етажа и ми стана толкова подтиснато и гадно. Осъзнах, че преди това въобще не се бях замисляла - щом трябва отивам, търпя и мълча. До тогава инжекция не ми бяха поставяли.

Бъди силна - краят му се вижда.  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 3 069
Напълно те разбирам!
На никой не му е приятна болничната обстановка, но понякога се налага.
Стискай още малко, за доброто на бебето и за теб.
Кураж Peace

# 11
  • Мнения: 117
Благодаря ви, момичета! Не ме притеснява толкова болничната обстановка, колкото това, че отново ще ме набутат със системи и инжекции, но... Божа работа!!! И аз пожелавам на всички Ви успех и бъдете щастливи!

# 12
  • До моста на реката
  • Мнения: 62
Не съм лежала в болница,но една майка за детето си е готова на всичко!Бъди силна и мисли за момента в който ще гушкаш бебо и ще си много щастлива и горда МАМА! Hug

# 13
  • Русе
  • Мнения: 2 354
щом лекарката така е преценила,
значи това е правилното.
Успех  Hug

# 14
  • Мнения: 2 211
Кураж мила, каузата си струва!

Общи условия

Активация на акаунт