Не мога да не се похваля :)

  • 2 458
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 379
Цитат на: boo
SZA, много хубава история! Обезателно искам после копие от книгата, да знаеш отсега  Grinning


 Grinning

Благодаря!

# 46
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
СТРАХОТНО!!!

Точно както си е! БРАВО НА ТЕБ!

Нека видят пред колко трудности е изправена една кърмеща майка в страна, която е "приела" препоръкитена СЗО!!!

# 47
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Страхотно и много вдъхновяващо Grinning Поздравления за всичките ти колеги - невероятен жест от тяхна страна,на много малко места биха го направили Grinning

# 48
  • Мнения: 3 379
Цитат на: Tsvety
Страшна история!!!Ама си ги наредила и педиатрите,и работодателите,и родилните домова,че и социалната политика в България...Хак да им е!!! Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil


Ами аз съм си написала както е, а не с цел да ги топя Simple Smile

# 49
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Хубава история... Вдъхновяваща един вид... Аз бих се отказала обаче, ако бях в твоята ситуация... Явно си голям инат!  Laughing

# 50
  • Мнения: 3 379
Цитат на: Зъхи
Явно си голям инат!  Laughing


Май да Simple Smile, макар че аз не бих го определила като инат, а по-скоро като нещо, което дължа на Гого - вътрешно се чувствам виновна, че трябваше толкова рано да се върна на работа...

# 51
  • София
  • Мнения: 18 679
Знаех историята, разказвала си я тук на части, както си се случваше едно по едно Laughing , но така написана в цялост - нямам думи, невероятна е newsm20 Просълзих се, честно!Гого много е случил на майка, да знаеш Wink Като порасне, ще му кажа Laughing

# 52
  • Мнения: 2 596
Браво!!!
А на български тая книга няма ли да се отпечата. Все книги за това как да захраним по бг-схемата се намират по книжарниците.

# 53
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
SZA, Имам някои затруднения с английския обаче я попих цялат статия. Да знаеш четох я поне един час- голям зор- обаче се справих. Много хубаво си написала всичко. Поздравления.Simple Smile

# 54
  • Мнения: 3 379
Цитат на: belinda
Знаех историята, разказвала си я тук на части, както си се случваше едно по едно Laughing , но така написана в цялост - нямам думи, невероятна е newsm20 Просълзих се, честно!Гого много е случил на майка, да знаеш Wink Като порасне, ще му кажа Laughing


Ооо, много благодаря! Ама това не важи само за мен, а за всяка една майка тук - тя е най-добрата за децата си, тъй че един вид всяко бебе е случило с майка си, хихи Simple Smile

Благодаря, наистина!  Stuck Out Tongue

# 55
  • Мнения: 3 379
Цитат на: Bisi
Браво!!!
А на български тая книга няма ли да се отпечата. Все книги за това как да захраним по бг-схемата се намират по книжарниците.


Ами книгата ще е за истории на майки, които кърмят и работят от цял свят, а не точно за захранването. Макар че ЛЛЛИ имат и такива. За жалост не съм чула някоя да е преведена на български. Може би ние трябва да се заемем ?!? Simple Smile

# 56
  • Мнения: 3 379
Цитат на: yosarian
SZA, Имам някои затруднения с английския обаче я попих цялат статия. Да знаеш четох я поне един час- голям зор- обаче се справих. Много хубаво си написала всичко. Поздравления.Simple Smile


Като имам време някой път може и да я преведа на български Simple Smile Току-виж послужила за нещо Simple Smile))

# 57
  • Мнения: 4 629
Честито и от мен! Grinning

# 58
  • Мнения: 4 242
Страхотна си!
Настръхнах от гордост!

# 59
  • Мнения: 372
Честито и от мен!
Благодарение на такива като теб и разбира се на Воо все още кърмя моя палавник.

Общи условия

Активация на акаунт