Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

Варна

Това ми е питанката!
Трябва да се издокарам по някакъв на4ин за едно събиране другата седмица ,а нямам нищо свястно за обличане откакто съм родила. Такъв тоалет много ми допада ,по простата при4ина ,
4е успешно може да прикрие несъвършенствата по ханша и корем4ето и открои хубаво бюста!  Flutter
.Предтавям си го с хубави из4истени дънки ,бяла риза и 4ервено бюстие,4ервени сандалки и 4анта.Дали ще е сме6но,претрупано,прекалено 4ервено?Дали ще съм демоде? ooooh!
Цитирай

София

Това ми е питанката!
Трябва да се издокарам по някакъв на4ин за едно събиране другата седмица ,а нямам нищо свястно за обличане откакто съм родила. Такъв тоалет много ми допада ,по простата при4ина ,
4е успешно може да прикрие несъвършенствата по ханша и корем4ето и открои хубаво бюста!  Flutter
.Предтавям си го с хубави из4истени дънки ,бяла риза и 4ервено бюстие,4ервени сандалки и 4анта.Дали ще е сме6но,претрупано,прекалено 4ервено?Дали ще съм демоде? ooooh!

нз дали е модерно,но както си го описала звучи страхотно Smile
Цитирай

край морето

Тази комбинация звучи много добре
Цитирай

Варна

Двете бяхте достатъ4ни,за да реша ,4е тоалета ще е този. Hug
Хайде сега някое маце от Варна ,което е на Ти с магазините да ми помогне от къде да се сдобия с бяла риза и бюстие.За последното се сещам само за ''М Стил'' на Севастопол.  newsm78.Другаде?
Цитирай

край морето

Май и аз се сещам само за този на Севастопол за бюстие. Иначе бели ризи ако се разходиш по Княз Борис сигурно има в повечето магазини
Цитирай

И аз много харесвам такива бюстиета. Не ми пука дали са модерни, на мен ми стоят много добре (точно върху бяла риза) и всяка есен приветствам захлаждането, за да ги нося. Да живее Дженифър Анистън, че въведе тази мода.
Между другото, както си го описала, наистина звучи добре. Peace
Цитирай

На една звезда

Модерни са още. Peace
Цитирай

близо до Витоша

модерни са, и аз също ги харесвам много  Peace
Цитирай

София

Демоде или не, на мен ми харесва...
Цитирай

Демоде или не, на мен ми харесва...
Корсетите не са излезли от сега ,а още бая назад в годините....
А като се замисли човек бая годинки са Thinking newsm78
Та дали е модерно или не всеки сам решава Hug
Цитирай

Sofia

И аз много харесвам бюстиетата.
Може ли да се възползвам от темата? Утре съм на интервю за работа. Смятам да се облека с официален черен панталон, бяла риза на тънко черно райе и черно официално бюстие. Как мислите, добре ли е?
Цитирай

И аз много харесвам бюстиетата.
Може ли да се възползвам от темата? Утре съм на интервю за работа. Смятам да се облека с официален черен панталон, бяла риза на тънко черно райе и черно официално бюстие. Как мислите, добре ли е?
добре звучи успех на интевюто Peace
И според мен са модерни винаги ми е харесвало как стои ,но никога не съм носила. Ще взема си купя.
Цитирай

Русе

не е демоде. Мен ме кефи, но няма да ми стои добре  Crossing Arms
Цитирай

Пловдив

Така както си го описала ще изглеждаш страхотно.А дали е модерно или не важното е ти да се харесваш и да се чустваш добре с тези дрехи Peace
Цитирай

Варна

Така както си го описала и на мен ми звучи страхотно. По принцип на мен много ми харесват тези комбинации бюстие върху риза, обаче никога не съм носила.
А откъде да намериш такова бюстие - ами ако се разходиш по Княз Борис, мисля че ще намериш нещо свястно.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора