С какво обути вкъщи?

  • 1 180
  • 22
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 14 509
С какво ги обувате вкъщи разбойниците? Апартаментите изстинаха, а голямото диване не търпи нищо на краката. Постоянно тичам след нея да й слагам пантофи и тя пак ги събува-краката й са все ледени. А и на пазара намирам пантофи тип гуменки(такива са ни в градината). Едно време имаше едни мекички с мека подметка, викахме им топлинки-обаче сега не намирам. Мернах в една тема подобни чорапи-тях къде ги има?

# 1
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 146
Зависи от настилката.
В нас е мокет и тъй като малкия е същия - седи обут с терлици. Големият сам се оправя - има и терлици и едни меки чехли.

Продават едни пантофки, меки, и отпред изглеждащи като муцунка на животно, а отгоре - като чорап. При нас ги има и по сергийките за чорапи и чехли, и в магазина за обувки.

# 2
  • София
  • Мнения: 14 509
Ха, точно такива животинки търся-преди на пазара в Люлин ги имаше много, сега не мога да намеря.

# 3
  • Мнения: 412
В много от обувните магазини вече предлагат такива, за съжаление съм далеч от вас и не мога да назова конкретен магазин.

# 4
  • Мнения: 14 133
Моят юнак ходи през повечето време по чорапи дори и през зимата. Но у нас навсякъде е застлано с килими и пътеки и сме на парно отопление. Рядко му идва музата да си обуе някакви летни чехличи на краката, защото му е по-лесно.

# 5
  • Мнения: 24 467
Винаги сме били с домашни пантофки, предимно от плат и с гумена подметка /не от тези, с муцуните с животни и меката платняна подметка, дето се къса още първата седмица, тях ги зарязахме/. Чехли за деца не ползвам нито за в къщи, нито за навън.

# 6
  • Мнения: 1 622
Пантофи, без пантофи не иска да ходи.
Имаше такива с муцунки на животинче-много калпави, подметката се обели буквално, защото е мека, крачето му се кривеше вътре в тях, не съм им фенка, скапаха се на 3-ия месец, има няма.

# 7
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Засега щъка по джапанки, като застудее - пантофи.

# 8
  • София
  • Мнения: 14 509
Винаги сме били с домашни пантофки, предимно от плат и с гумена подметка /не от тези, с муцуните с животни и меката платняна подметка, дето се къса още първата седмица, тях ги зарязахме/. Чехли за деца не ползвам нито за в къщи, нито за навън.
Наистина са калпави, но пантофи не мога да намеря. Май ще връча на бабите прежди да плетат терлици(а пък те как обичат!)

# 9
  • Мнения: 24 467
Ripple, пак три месеца за тези пантофки с меките подметки- добре сте, ние бяхме два пъти за около седмица и от тогава- не.
yovanka , не знам какъв номер носите. Пантофките са май от към 19 нагоре. Миналата зима купих на Колев и Колев с ципче и бяхме много доволни. Още са читави, макар и вече да са ни малки и да ги носи друго бебе.

# 10
  • Мнения: 2 722
И двамата шляпат боси - малкия по-скоро пълзи.
Навсякъде сме на теракот, освен в детската стая, та се принудих временно до пускане на парното да преместя килима от детската в трапезарията където стоим вечер преди да си легнат.
Калени са, та не се притеснявам.

# 11
  • София
  • Мнения: 14 509
О, 29 номер е госпожицата. Ще изляза да обикалям пак.

# 12
  • Мнения: 24 467
Трябва вече да има по магазините. Аз купувах на малкия миналата седмица, бяха вече заредили, имаше голям избор. Избрах едни с репейчета, че ми е по- лесно да гу слагам и махам. Мислех, че става въпрос за бебето, затова попитах.

# 13
  • Мнения: 2 211
Моят не търпи нито чорапи, нито пантофи. Една съседка ме светна на следния номер: обуваш два чифта чорапи и отгоре чорапогащник, че да не може да сваля чорапите.

# 14
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Моите деца си ходят по чорапи в къщи. В нас е мокет навсякъде. Вярно, че позастудя, но никога не са ходили с пантофи и са свикнали! Иначе имат едни гуменки, които им обувам когато ходят при баба си, вместо пантофи.

Общи условия

Активация на акаунт