Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

софия

Здравейте мами,
моля съдействайте,от къде да взема формуляра за първичен избор на лекар бебо.Тя лекарката ми каза ама аз забравих,а сега не ми отговаря на телелфона.Благодаря  bouquet
Цитирай

За избор на педиатър ли говорим? Никакъв формуляр не съм купувала.
Цитирай

Mediterraneo

От ЗК се купува формулярът.
Цитирай

София - Младост 1А

на мен самата педиатърка ми го даде. Когато говорихме по телефона преди да родя тя ми каза че на първото посещение ще ми донесе документите. Иначе предполагам че на регистратурата в поликлиниката могат да ти кажат от къде да си купиш.
Цитирай

София

От здравната каса-носи се копие от акта за раждане-там го завеждат в някакви регистри и ти дават талон за първичен избор.
Цитирай

От ЗК се купува формулярът. 
Peace
на мен самата педиатърка ми го даде. Когато говорихме по телефона преди да родя тя ми каза че на първото посещение ще ми донесе документите. Иначе предполагам че на регистратурата в поликлиниката могат да ти кажат от къде да си купиш.
И на моя сладур доктора ни улесни по същия начин.  Peace
Цитирай

София

не може вече от педиатъра. от ЗК се взима. срещу копие от акта за раждане.
Цитирай

Пловдив

Явно са усложнили процедурата,но иначе-от здравната каса и би трябвало да е безплатен.Но чак пък да искат и акта за раждане..престарават се с бюрокрацията. Wink
Цитирай

София

Явно са усложнили процедурата,но иначе-от здравната каса и би трябвало да е безплатен.Но чак пък да искат и акта за раждане..престарават се с бюрокрацията. Wink

безплатен е. имам един в повече. ако някой иска...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.