Помагайте........ косопад

  • 675
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 479
Да знам че е нормално да ми пада косата. И доскоро не се притеснявах особено. Но вече нищо не остана от предишната ми коса- гъста, лъскава и здрава. Сега е много рядка и наистина ми пада много. Из цялата къща намирам косми а като се къпя е просто страшно покрива целия сифон.
Минаха две години откакто родих не трябва ли вече да спре да пада??

Та трябва да взема вече мерки. Лошото е че не съм упорита в прилагането на различни терапии и искам нещо по лесно за прилагане. Та ако може да ми препоръчате някакви витамини за пиене например или нещо за мазане след баня.

Благодаря ви за помоща.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Може би се касае за здравословен проблем - хормонален дисбаланс, смущение на щитовидната жлеза, липсата на калций, цинк и протеини, стрес или преумора.
Възможно е причината за косопада да е от сезона, честото третирани с шампоани и сешоар.

Лошото е че не съм упорита в прилагането на различни терапии и искам нещо по лесно за прилагане.

.......а  с косопада ще се трябва упорита борба.

Виж тук:
Маски при косопад
Първата маска, съм я правила преди години и ми помогна. Прави се веднъж седмично, т.е. 4 пъти в месеца.

Ползвай Ревалид - шампоан против косопад.
Направи си отвара от коприва, чемшир или корени на репей и изполивай косата след измиване.
Втривай в корените на косата - стимуланта на Икаров, Себорал-лосион, хининова вода.
Витамини - Гератамит нео и Калмацин.

Общи условия

Активация на акаунт