Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Здравейте,
скоро ходих на профилактичен преглед при гинеколог. Нямам някакви конкретни оплаквания, просто от една година не бях ходила. Аз съм на 25 години и сме решили с мъжа ми скоро да започнем опитите за бебче. Та гинеколожката на прегледа ми каза, че "Имате доста големи яйчници и може да имате проблеми, ако решите да забременявате". Имате ли представа за какво става дума? Само да кажа, че съм напълно спокойна, не ме гони параноя и не си внушавам нищо - просто е малко тревожно изказването й.
Цитирай

София

Отиди и на друг лекар, но си мълчи, просто чакай да видиш какво ще каже.
Цитирай

На някои лекари лЮбимо zанимание е да плашат пациентите. Не вярвай на такива прикаzки, подхвърлени просто така. Или да ти постваи диагноzа или да си мълчи, ама не, нещо ги гриzе отвътре и докато не наранят пациента си не мпогат да спят добре.

За по сигурно отиди при друг лекар, но ако и той ти наговори такива общи неща, го питай zа конкретна диагноzа. А може и да ти няма нищо, стискам ти палци.
Цитирай

Това ми звучи,като да кажеш на мъж,че има големи тъшаци...Какво е искала да каже,ти защо не си питала на място Thinking
Да,звучи тревожно,но да беше се обяснила...и на мен ми стана интересна тази "диагноза" ooooh!

Отиди при друг Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.