Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Споделете впечатленията си от раждане при него.Секцио или нормално раждане е за предпочитане?На него ли да се спра или бихте ми препоръчали друг лекар?
Цитирай

Варна

Аз раждах при него и съм изключително доволна,не бих се доверила вече на друг доктор.Не веднъж съм писала за това  Smile Раждах секцио,според мен няма по добър лекар във Варна за такова раждане (освен всичко е и хирург)  Smile
Използвай търсачката и ще намериш много теми за него и Майчин дом  Smile
Цитирай

морето

Здравей и аз раждах нормално  при него,доволна съм,също следеше и цялата ми бременност,няма да сбъркаш,ако го избереш.Ако имаш някакви по- конкретни въпроси питай. Very Happy
Цитирай

Varna

И аз раждах при него-секцио, той следи и бременността ми, много съм доволна. От всичко.
Цитирай

Varna

Аз родих нормално с епидурална упойка през септември при д-р Яков. Много съм доволна от него и от екипа който беше на смяна. Родих бързо и лесно и не съжалявам, че избрах този вид раждане и най- вече този лекар. Живот и здраве, като решим да имаме второ пак при него ще отида.
Има доста майки, които предпочитат секцио и това е правилният избор за тях.
Всеки сам си решава.
Ако те интересува нещо конкретно питай.
Цитирай

Женева, Швейцария

Аз ще раждам при него и  наистина съм чувала че е добър. Но мене повече ме плаши епидуралната упойка - искам да родя с такава, но до колко крие рискове?!
Единственото лошо, което съм чувала за Яков е че в сложните случаи бил много добър, наистина професионалист, но при нормално протичащите раждания бил немърлив... smile3507
Цитирай

Варна

Цитат на: Plamenka
1. Но мене повече ме плаши епидуралната упойка
2.Единственото лошо, което съм чувала за Яков е че при нормално протичащите раждания бил немърлив... smile3507

1.За епидуралната няма какво да те е страх,анестезиоложката е много добра и няма да имаш проблем  Smile
2.Имам много приятелки които са родили нормално при Яков и не съм чула такова нещо.Всички са много доволни  Thinking
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.