За медицински център Хирон

  • 46 291
  • 136
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 78
да, аз съм ходила в събота и имаше дежурен

# 76
Направо ще падна от изумление: хомеопатията била натоварвала!!! Неам думи, както се пееше в една песен! А химията и фармацията не натоварват, така ли следва да се разбира? То бива, бива, но чак толкова!
Ходила съм преди години в Хирон, обаче не съм се лекувала там с хомеопатия, а с апарата Скенар - препоръчвам го горещо на всеки - при съответните показания. В същност, отдавна не съм ходила на лекар, освен за профилактични прегледи - нямам нужда; освен редки настинки, с които сама се справям - с биоактивни добавки и с квантова медицина - има и такова чудо, когато разбрах за него ми беше трудно да осъзная, че може да си възстанови човек здравето без да приема - по какъвто и да е начин (таблетки, инжекции, нагревки и т.н.) - каквото и да било, но пробвах и действа много мощно.
А що се отнася до хомеопатията - имах псориазис, жесток; сега нямам - минали са повече от 12 години, така че не смятам, че става дума за ремисия. Но ако го кажете на някой дерматолог, сигурно ще каже: това е нон сенс или: сбъркана е била диагнозата.
В същност - дори не съм сигурна дали е било точно хомеопатия или цветята на Бах - интервюто беше тип "хомеопатично"; лечението - 4 малки тъмни стъкленици с различнд съдържание, изработено от лечителя и малък лист с указанията - подобни на тези при хомеопатичното лечение. Ще речете, как така съм се доверила сляпо - съвсем не беше сляпо, става дума за мой роднина и знам какво може.

# 77
  • Мнения: 3 695
karakongul, като имате проблем веднага ли ви приемат?
Аз се обадих и ми записаха час чак за след 10 дена!

# 78
  • Мнения: 4 414
tini-mini, ако състоянието е спешно, те приемат веднага, да. В събота винаги има дежурен. В неделя не работят - видях, че си питала по-горе. Но винаги можеш да поддържаш връзка по телефона с хомеопата. Съветвам те да разпиташ за всички тези неща на интервюто - за спешните случаи, да звъненето по телефона, какво се прави при отсъствие на лекуващия хомеопат и т.н., за да си наясно и да си спокойна.
успех  bouquet

# 79
  • Мнения: 3 695
agneshka, благодаря!  Hug

# 80
  • Мнения: 485

Здравейте, искам да попитам когато първоначално заведеш детето при хомеопат само интервю ли правят или го преглеждат също.

Дъщеря ми има нестихващи хреми, които възпаляват гърлото й, ако не хвана гърлото навреме става и по-лошо. Днес точно я пуснах на градина след поредното възпаление на гърлото, което вече е по-добре, но хремата не спря и съм наясно че следва продължение с гърлото, всичко е въпрос на време.
Препоръчаха ми Д-р Колева от Хирон и смятам да се обадя да си запиша час, но понеже досега не сме ходили при хомеопат и не знам точно какво става се чувствам неподготвена. Знам че правят интервю, но трябва и да я прегледат в това състояние нали, тоест ако не беше болна щяхме да имаме само интервю и когато се наложи преглед -правилно ли мисля. Четох че интервюто е два-три часа, ако е така и ако в същото време ни преглеждат трябва да знам колко време ще ми трябва , защото естествено трябва да отсъствам от работа и искам да съм наясно. Цените от 50лв за интервю и 30лв за преглед актуални ли са още?

Благодаря предварително   bouquet

# 81
  • Мнения: 494
svetlat, цените в МЦ Хирон са увеличени, но не знам точно колко са станали. Момичетата ще ти обяснят всичко по телефона. Добре е да заведеш малката, когато е болна, за да не ходиш тогава втори път - да минат и интервюто и прегледа на едно.
Интервюто за възрастни е 3 часа, но при децата е по-кратко, тъй като тях не ги свърта на едно място толкова време.
Успех!

# 82
  • София
  • Мнения: 344
Здравейте, някой може ли да ми каже как изглеждат докторите?
Виждала съм клип на Михайлова и тя е по-тъмничка...
Звучи смешно, но щерка ми от бебе изпитва ужас от по-тъмни( мургави ) хора, а и от лекари. Затова си мисля, че е по-добре на по-светли да попаднеме.
Доколкото разбрах др. педиатър е Стоименова?
За предпочитане ли е за детето хомеопата да е педиатър или е без особенно значение?

# 83
  • Мнения: 3 456
Здравейте, някой може ли да ми каже как изглеждат докторите?
Виждала съм клип на Михайлова и тя е по-тъмничка...
Звучи смешно, но щерка ми от бебе изпитва ужас от по-тъмни( мургави ) хора, а и от лекари. Затова си мисля, че е по-добре на по-светли да попаднеме.
Доколкото разбрах др. педиатър е Стоименова?
За предпочитане ли е за детето хомеопата да е педиатър или е без особенно значение?
Сигурна ли си, че говориш за д-р Михайлова. Според мен въобще не е "тъмна". По-скоро д-р Гадар е мургава, но пък смятам, че е чудесен хомеопат.

# 84
  • София
  • Мнения: 1 097
Здравейте, някой може ли да ми каже как изглеждат докторите?
Виждала съм клип на Михайлова и тя е по-тъмничка...
Звучи смешно, но щерка ми от бебе изпитва ужас от по-тъмни( мургави ) хора, а и от лекари. Затова си мисля, че е по-добре на по-светли да попаднеме.
Доколкото разбрах др. педиатър е Стоименова?
За предпочитане ли е за детето хомеопата да е педиатър или е без особенно значение?

В МЦ Хирон няма мургава лекарка с име Михайлова. Най-мургавката е д-р Гадар, но по-точно е с черна коса, а не с тъмна кожа. Вероятно става въпрос за дублиране на името или за некачествен запис.   Sick Д-р Вилма Михайлова е по-скоро светло кестенява.

# 85
  • София
  • Мнения: 344
ето това е клипа който гледах, говори за аквасорс, това тя ли е?
http://www.youtube.com/watch?v=Samuqx9IZGs

За мойта щерка това са " тъмни-плашещи хора", педиатърката ни има подобно излъчване , а и от други хора с подобен " колор"  плаче ужасяващо и й трябва доста време за да се успокои...
 
А Стоименова, Колева как изглеждат? На нас определено ни трябват по-светли кожи, коси, поне на първо време...има нещо в това...какво не знам... минал живот, опит.

# 86
  • Мнения: 3 506
Това е д-р Вилма Михайлова, да, то си го пише и на клипа. Лошото е, че не се сещам да има някой драстично по-светъл от нея там  Confused Аз бих пробвала със Стоименова, тя е много мила с децата и всички я харесват. Може пък да се получи, макар че... ти си знаеш детето най-добре.

# 87
  • Мнения: 7
Здравейте мами,
Моля Ви ако имате актуална информация за цените на прегледа на дете в център Хирон, дайте ми информация. Става въпрос за първо хомеопатично интервю. И наистина ли трябва да заведа сина си когато е болен, за да се предпише лечението.  Моля, насочете ме към даден лекар от центъра. Благодаря Ви.

# 88
  • Мнения: 4 414
цените днес леко ме сресираха Shocked
интервю за възрастни - 90 лв., интервю за деца - 65
най-добре се обадете в центъра и питайте - ще ви обяснят кое колко струва и какво включва.
не е задължително детето да е болно. аз предпочитам да ги водя здрави.

# 89
  • Мнения: 78
на интервюто, независимо дали е болно или здраво детето обстойно го преглеждат-уши, нос, гърло,слушалки и тн, задават много въпроси за всичко, от забременяване да настоящия момент. аз се обадих когато миа беше болна, но за интервю чакахме около 10 дни, после всеки път когато е била болна са ни приемали веднага същия ден, но който е на смяна...понеже го водят спешен преглед и цената е по-висока, ако се обадите просто за преглед, та при прости сметки е по-добре на абонамент. като в абонамента влизат и профилактични прегледи, включително и ортопед. просто сега като се разболее се чувствам спокойна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт