Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Асеновград

Здравейте мамчета за съжаление наложи се да ми се спре кърмата и пия Бромокриптин, но сега преди 2 дни ми дойде цикъла който си е направо почти кръвоизлив говорих с лекарката ми и тя ми каза да пия едни капки, въпроса ми е според вас възможно ли е от Бромокриптина цикъла ми да е толкова обилен, случвало ли се е подобно нещо на някоя от вас? благодаря ви предварително
Цитирай

Аз съм ги пила, но не съм имала подобен проблем Rolling Eyes
Цитирай

София, Младост 2

Не е от бромокриптина, страничните ефекти от него са други. Иди на преглед - може да е имало задържано парченце от плацентата.
Цитирай

Асеновград

Благодаря за отговорите момичета а относно прегледа бях и на мануален и на ехограф преди седмица всичко беше наред но ще видим ако така продължава отивам направо в болницата  Crying or Very sad
Цитирай

Спирах кърмата със оригиналното хапче- парлодел- българският съответник е бромкриптин.Страничните ефекти са спадане на кръвното и от там виене на свят, гадене и подобни, но кръвотечение- не.
Цитирай

София

И аз спирах кърмата с Парлодел и напротив,цикъла ми беше доста оскъден
Цитирай

София

Не е от бромокриптина, страничните ефекти от него са други. Иди на преглед - може да е имало задържано парченце от плацентата.

И на мен ми спираха кърмата с Бромокриптин и мога да заявя най-отговорно, че той предизвиква подобни реакции,Доде ми месец след раждането и течеше като река.Консултирах се с майка ми и гинеколога си....категорични бяха, че е от Бромокриптина!
Цитирай

Асеновград

Май отделните лекари са на различно мнение, защото на мен пък личния лекар ми каза че не можело да е от Бромокриптина абе луда работа , само че за съжаление трябва да го пия, но сега вече ми изписаха лекарства за спиране на кървенето, май лекарствата на едно помагат на друго вредят  ooooh!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.