Деца с очни проблеми-3

  • 24 331
  • 384
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 3 914
....... МОНИ какво ти казаха за твоя здравословен проблем?

нищо душа, грам, нЕмала съм сълзи в очите  ooooh!

та по тоя повод да ви развеселя аз:
моя мъж ми се обажда да пита какво става с прегледаааа,
и аз му казвам за сълзите, и че трябва някакви капки да си капя,
а той ми вика,абе коте,и за това ли пари ще даваш,вземи една люта чушка и я пъхни отзад и сълзи ще имаш колкото щеш  Scream
Joy
Прав е човека,кво ще се мъчиш с тая химия яяяяяяяя Mr. Green
Да земем да ги запознаем мъжете,че и моя ги дрънка редовно такива hahaha

# 376
  • Мнения: 3 914
desinansitoni,Честит рожден ден  bouquet

# 377
  • София
  • Мнения: 5 074
Да беееее, верно, честит рожден ден. txtloves

# 378
  • Мнения: 3 914
Хайде в новата тема,че тази отива към 20 страници
НОВА ТЕМА № 4
Чакам ви Hug

# 379
  • София
  • Мнения: 215
Здравейте,
повода да ви пиша е моя приятелка която има детенце на три годинки с вродена катаракта на едното оченце. Оперирано е в Израел още когато е било на 10м. Сега лекарите и тук и в Израел твърдят, че с това око тя вижда едва 20%. Сега тя е открила тук в София клиника в която се извършва електростимулация на очния нерв. Клиниката се казва Видимет, а лекарят който се занимава с тази процедура се казва Виктор Таран. Той и е казал че с такава стимулация могат да възстановят зрението от 60 до 80%. Исках да ви питам дали някой е чувал нещо за тази процедура и лекаря?
Благодаря на всички. Hug

# 380
никога не съм мислила,че незрящите или хора с други недостатъци са друго качество,
а напротив, много по интелигентни, много по човечни и развити в много области в сравнение с други "нормали" хора,
са мойте наблюдения  Wink
Освен, че е незрящо, са засегнати и крачетата му.... Confused
Събирах информация за детето, след като изгледах участието му при Слави, и чрез гугъла попаднах естествено в нашия форум. Simple Smile
Момичета, незнам някоя от Вас дали е изгледала клипчетата във vbox-а и е обърнала внимание на проведената дискусия, състояща се чрез формата на  коментари, а единия е на самия Кристиян...

Цитат
Здравейте всички мои почитатели!Предстоя ми пет операции на краката,от които е важно за мен един ден да проходя.Всяка една от тях струва по 1200лв.Ако някой иска и има възможност и може да помогне нека се обади на дом. ми тел. 0720/3941.Благодаря ви

Това детенце  Heart Eyesме удиви...Чувствам дори, че и ще бледнеят думите ми, с които дори  да изкажа възхищението си-към Криси, семейството му.Hug
Но бих била необятно щастлива, ако бихме могли да подкрепим Криси  финансово за предстоящите му операции.
Аз съм готова да се включа със значителна сума.А Вие-Дами и Господа?
Приемате ли идеята?  Simple Smile

Ето отново Криси:
http://www.vbox7.com/play:53df0a86

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 03:53 от Laska

# 381
След много ровене в нета най-после открих сайта на Мулдашев!!!
http://www.alloplant.ru/  Simple Smile

# 382
Здравейте.И ние бихме искали да се включим в чата.Имаме едно прекрасно момиченце_Виктория.Много неща преживяхме,макар че е само на 6 месеца,но последното е,че почти загуби зрение.Последно ходихме в Бон,отказаха операция.Смятатр,че проблема е генетичен.Коренно различна диагноза от тази поставена в България,която е,че поражениятя са нанесени от цитомегаловирус.Бих искал да разбере вешето мнение за Мулдашев и Фьодоров,както и да ме насочите каде мога да се обърна за помощлБлагодаря ви

# 383
  • Мнения: 4 053
viki, tati i mama   заповядай в тази тема   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=275139.new#new

# 384
  • Мнения: 5
Напишете, моля каква е диагнозата на бебето и опишете какво сте правили и къде сте ходили до сега. Може би ще ви бъда полезна.

Общи условия

Активация на акаунт