toksoplazmoza pologitelna kakvo da pravj

  • 1 341
  • 6
  •   1
Отговори
kakvo da pravj v 6 mesec sum bremenna li4nij ginegolog e v otpus a dokato se vurne shte se poburkam ot pritesnenie

# 1
  • Мнения: 686
Майка ми когато е била бреминна с брат ми се е разболяла от токсоплазмоза.Мисля ,че и тя е била в 6 месец.Лежала е почти до края в болница и са я лекували с антибиотици.Сега брат ми  е на 22год. и нищо му няма.Утре ще я питам за подробности.
Успех.

# 2
  • Мнения: 1 802
kakvo da pravj v 6 mesec sum bremenna li4nij ginegolog e v otpus a dokato se vurne shte se poburkam ot pritesnenie

Колко ти е титъра?
Страшно е когато е 100%, тогава не може се лекува...
Ако е по малко не се притеснявай! Аз бях със 20% опаразитяване, и не са ме лекували. На бебето нищо му нямаше. И не се роди сляпо или с проблем със очите, както твърдеше личната ми лекарка...

НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ!
Може би ще ти пуснат още един път изследване след около месец!

Успех!  Hug

# 3
  • Мнения: 1 251
Здравей, скоро и аз бях пускала тема за токсоплазмозата за моя близка, която също е с положителен резултат от токзоплазмоза. В чужбина и е правена амниоцентеза, която е показала, че околоплодните води са чисти. Но това не е гаранция, че докрая бебето не може да се зарази и затова пие от антибиотици от петия месец някъде, май до края ще ги пие. Ако титъра намаля май няма опасност за бебето, но ако се увеличава има вероятност и то да се зарази. Не се тревожи и се лекувай, ако ти изпишат антибиотик пиши какъв е, аз също ще попитам моята позната какъв пие. Успех!

# 4
  • Мнения: 3 146
По двта показатела ли е положителен, 100% ли са сигурни с резултата,че така бяха ошашкали най-добрата ми приятелка, но се оказа, че всъщност е прекарала болестта и затова единият й показател е положителен.

# 5
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
сега , ако единия път е показало положителна проба , и вторият път е показало още веднъж завишена тогава се лекува , иначе дори  при положителна проба но не развиваща се в по високи стойности това не е опасно , а просто показва че си носител т., е имал си контакт с котки кой ли ги няма  Peace
Незнам дали ме разбра , при мен беше така резултата показа при първото изследване 1 към 600 положителна , а втората ми проба беше 1към 300 , ако беше 1към 1200 трябваше лечение, дано сега ме разбра  Hug

# 6
blagodarj na vsi4ki koito ste mi pisali.naistina mi pusnaha vtoro izsledvane koeto pokaza 1 kum320 koeto e mn.po-malko ot 1kum2800.predpisaha mi antibiotik цефалексин500 po 4 tabletki sega shte vidj kakvo e stanalo pri novite izsledvanij

Общи условия

Активация на акаунт